Mur
powrót do forum 1 sezonu

Im więcej odcinków oglądam tym bardziej jestem przerażona co by mogło się wydarzyć... Takie na topie wirus.... Skąd my to znamy... Rząd...
Takie telewizyjne wprowadzenie do tego co nas może czekać ... Masakra...

SabinaZalewska

O mój Boże rząd wybuduje mur?!? Rozróżniaj fikcję od prawdy kobieto. Może i jakiś rząd by coś takiego zrobił ale na pewno nie ten.

ocenił(a) serial na 9
honky2000

Głównie chodziło o nasz powalony rząd i to co robi... Też jesteśmy traktowani jak gówno... Człowieku ty się ogarnij i znajdź w tej fikcji odrobinę tego co z nami robią

SabinaZalewska

Popieram , teraz mamy zalążek tego co moze się stać jak ludzie ślepo wierzą wladzy i mediom ,

Ewi___

Ja również popieram, a zalążek się powiększa i powiększa...

honky2000

Wuc nie skrzywdzi

ocenił(a) serial na 7
honky2000

Ty masz bielmo na oczach czy udajesz, że nie widzisz do czego zmierza globalna polityka. Mur to tylko element podkreślający stan rzeczy i niekoniecznie musi on powstać, aby za kilkanaście lat, nasz świat wyglądał dokładnie tak. Póki co mamy mnóstwo analogii jakie można odnieść to obecnej sytuacji. A co do rządu - a jaki to mamy niby rząd? Bo chyba nie powiesz, że niezależny i dbający o dobro społeczeństwa? Mamy zorganizowaną grupę przestępczą na usługach masonerii żydowskiej.

ocenił(a) serial na 8
Bokciu

To hiszpański serial. Nie znają realiów polskiego życia.
Norwegowie, dla odmiany, stosowali się do zaleceń pandemii. A przecież mają wszystko czego potrzebują.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

No i doczekaliśmy się 15-minutowych miast, a raczej gett, bo naiwne jest myślenie, że będzie się można między nimi swobodnie przemieszczać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones