PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742387}

Muppety

The Muppets
7,0 857
ocen
7,0 10 1 857
Muppety
powrót do forum serialu Muppety
velkoper

Ale fajnie, że będą Muppety! Na pewno będę oglądać, bo to jeden z moich faworytów do czasów dzieciństwa. :D
Good news, serio. Stacja się ładnie postarała, bo to przecie świeżak. :)

velkoper

Ale się cieszę! Serio już nie mogę się doczekać przyszłej niedzieli. Zawsze oglądałam, a teraz wracają idole z dzieciństwa! :P

velkoper

Ale nie i stety z dajbingiem i jeszcze tylko 13 odcinkow

GTA1

Wolałbym, żeby czytał Andrzej Matul...

ocenił(a) serial na 3
GTA1

ta najlepiej niech puszczą w oryginale z finlandzkimi napisami. Skoro film o nich miał dubbing, to logiczne, że serial też.

MistrzSeller

Zanim był film to były dwa seriale (w TVP nadawane z lektorem) - panie Mądraliński. Lepiej oglądaj dalej te arcydzieło o lego przygodach...

ocenił(a) serial na 3
edziuniek

i co z tego? To tak jakby powiedzieć, że wcześniej nie było koła więc nie powinniśmy go używać.

MistrzSeller

To Ty wyskoczyłeś z tezą, że "Skoro film o nich miał dubbing, to logiczne, że serial też." Też mogę zapytać: i co z tego, że film miał dubbing?

ocenił(a) serial na 3
edziuniek

To, że teraz wszystko z muppetami ma dubbing

edziuniek

Zanim był film, to było z pięć seriali, z czego trzy emitowane w Polsce i dwa spośród nich – „Mapeciątka” i „Wieczór z muppetami” – miały dubbing. Dubbing miały też na pewno „Muppety z kosmosu” i „Boże Narodzenie u muppetów”, a reszta kinówek miała napisy. Tak więc Matul przegrywa z dubbingiem i napisami. Ale to tylko taka dygresja – logiczne jest, że skoro prawa do muppetów ma Disney, to delikatnie zasugerował Pulsowi zdubbingowanie go zamiast zlecanie lektora. A może to sam Puls wpadł na dubbing, skoro ostatnio zupełnie z niczego zdubbingowali „Mike’a i Molly”.

MistrzSeller

Proszę nie zaczynaj kolejnego, ciągnącego się na miliard stron sporu dubbing-lektor.
Jedyne wyjście to możliwość wyboru, no ale póki co dwie ścieżki dźwiękowe są w polskiej telewizji jedynie dla ozdoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones