PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177729}

Mroczny rycerz

Dark Knight
7,0 213
ocen
7,0 10 1 213
Mroczny rycerz
powrót do forum serialu Mroczny rycerz

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

"Mroczny rycerz" ogólnie mówiąc podobał mi się. Zwłaszcza rola Ivanhoe'a.
No cóż wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ostatni odcinek... rozczarował mnie. Takie nijakie zakończenie - "Będę ich szukał"... Co jak co, ale spodziewałam się czegoś lepszego.
Pomijając już Rebekę i Oda... marzeniem i celem Ivanhoe'a był powrót króla Ryszarda. A tu co? Serial się kończy - wysłano okup... i tyle. Ale czy król wróci szczęśliwie? Nie wiadomo...

ocenił(a) serial na 9
Arin

podobno jest jeszcze drugi sezon. Może wtedy się coś wyjaśni. Dziś był ostatni odcinek na tele5 godz. 13.00. Ciekawe czy dadzą kontynuację

ocenił(a) serial na 8
kristopher

W 24 lipca 2012 od pn-pt g. 15:00 i 18:00 na tele5 leciały dwa sezony tyle, że jako jeden.

ocenił(a) serial na 7
Arin

Przynajmniej zakończenie było jakieś oryginalne:)
Ogólnie też wrażenia bardzo pozytywne. Rycerz samotnie swatający czoła uzurpatorom, smoki, potwory, święte relikwie, ideał rycerza, uosabiane cechy: prawość, sprawiedliwość, szlachetność, honor. Konglomerat tradycji anglosaskich, chrześcijańskich i arturiańsko-celtyckich. Nieliczna, zgrana paczka i podróże po epickim, bajkowym świecie.

ocenił(a) serial na 8
Lucas207

Zakończenie dość oryginalne zważywszy, że tego typu seriale zawsze kończą się szczęśliwie.
http://rheged.files.wordpress.com/2011/04/kciuk_do_gory_ok.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones