PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797136}

Mr. Sunshine

Mi-seu-teo syeon-sya-in
8,2 1 490
ocen
8,2 10 1 1490
Mr. Sunshine
powrót do forum serialu Mr. Sunshine

Fenomenalny scenariusz, piękne zdjęcia, cudowna muzyka i wspaniali bohaterowie z krwi i kości. Wszystkie zdobyte nagrody w pełni zasłużone!

EwAgnieszka

Zgadzam się z poprzedniczką. Rewelacyjny serial. Świetnie zagrane główne postacie, każda ciekawa na swój sposób. Piękna muzyka i ujęcia. Tylko zakończenie trochę smutne..

ocenił(a) serial na 5
malena84

Ładny, ciekawe postacie, muzyka i fabuła. Wszystko pięknie gdyby nie ten okropny patos i dłużyzna. Każde spotkanie kochanków na ulicy było niczym zjednoczenie po latach rozłąki. Wątek romantyczny był okropny, zamiast kibicować ich miłości cieszyłem się z ich rozstań bo nie musiałem oglądać przez 20 min jak to wielka jest ich miłość.

ocenił(a) serial na 10
EwAgnieszka

Uczta dla oka i ucha. Zdjęcia przepiękne, widoki zapierają dech w piersi, ukazanie kultury, tradycji i zasad postępowania- bardzo interesujące. Polecam gorąco!!! Wielka tęsknota po zakończeniu serialu. Zaczęłam trzy seriale, ale po Mr Sunshine poprzeczka zawieszona wysoko i ciężko na czymś skupić uwagę.

Krzywa79

Mam tak samo. ;) Wracam ciągle do niego.....jak na razie nic innego nie mogę oglądać. Jestem oczarowana tym serialem!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones