Mr. Robot
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2

ocenił(a) serial na 7

Musze powiedzieć jak pierwszy sezon bardzo mi się podobał to właśnie jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka sezonu drugiego - to stwierdzam że bez polotu aczkolwiek domniemywam że się rozkręci i trzeba uważnie ogladać

ocenił(a) serial na 10
ziomale_ek

Nom dobre rozpoczęcie sezonu

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

I też mozna zobaczyć już 2 odcinek bo wyciekł do internetu

ocenił(a) serial na 7
TyrionLanister

no można, można:)

ziomale_ek

Spokojnie rozkręci się. Potem znów serial będzie robił nam wodę z mózgu co uwielbiam.

ocenił(a) serial na 7
ziomale_ek

Gdzie oglądaliście 2 odcinek ?

ocenił(a) serial na 7
ChocolateVader

z polskimi napisami

ocenił(a) serial na 7
ChocolateVader

wlasnie teraz sprawdzialem i sa napisy juz

ocenił(a) serial na 10
ziomale_ek

Nareszcie serial o hakerach który nie przedstawia ich jako ludzi który włamują się gdzie chcą i to w dosłownie w kilka sekund . Rzetelnie przedstawiona historia i nie dziwię się że dostał 2 sezon + wspaniałe recenzję i chyba jakieś nagrody )( za bardzo się w tym nie interesuje :) Początek serialu zleciał bardzo szybko . Na razie wszystko musi się rozkręcić . Napisy do 2x01 już są :)

ocenił(a) serial na 7
ziomale_ek

Według mnie sezon drugi jak na razie się rozkręca i jest coraz to więcej emocji. Jedyne czego mi brakuje w porównaniu z pierwszym sezonem to trochę za mało Eliota, który ciągnie ten serial niemiłosiernie w górę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones