Mr. Robot
powrót do forum 2 sezonu

Sezon pierwszy to takie troche zachlysniecie sie, duzo wartkiej akcji, ale nie wiele poza tym. Fajnie wywolac rewolucje, nie? Do tego fabula sezonu jest kalka na wspolczesne czasy z filmu Fight Club, przez co serial jest strasznie przewidywalny. Na sezonie pierwszym przez to sie zawiodlem. Super zdjecia, muzyka, dobre tempo akcji, ale sztampowa fabula oraz plytcy bohaterowie (na czele z niemrawym Elliotem) rozczarowuja. Po pierwszym sezonie ocenilem serial na 6. Ladna, ale tylko wydmuszka.
Sezon drugi jest duzo bardziej zlozony. Rewolucja juz wybuchla, czas zaakceptowac, jakie przynosi efekty. Duzo ciekawsze watki, bardziej zlozone. To co dzieje sie w glowie Elliota, tez jest duzo ciekawsze - Mr. Robot duzo wiecej nim gra, a tym samym gra nami. Bardzo podoba mi sie sposob w jaki Elliot lamie czwarta sciane, jednoczesnie jej nie lamiac - zwraca sie do widza jako do kogos w swojej glowie ("cichy przyjaciel"). Do tego wszystkie glowne postaci sa duzo bardziej portretowane psychologicznie. Jak dla mnie sezon drugi zasluguje na 9/10, swietny serial, ciezko mi znalezc jakiekolwiek minusy, zdecydowanie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones