Moon Knight (2022)
Moon Knight: Sezon 1 Moon Knight sezon 1, odcinek 1
odcinek Moon Knight (2022)

Zagadka złotej rybki

The Goldfish Problem 46m
7,5 1 600
ocen
7,5 10 1 1600
Moon Knight
powrót do forum s1e1

Wreszcie coś nowego. Wspaniałe będzie się odkrywało kolejne elementy układanki, którą jest serial. Hawke świetny w roli antagonisty, mrozi krew w żyłach, ale to, co wyprawia tu Oscar, jest godne największych pochwał. Ta mimika, ciągłe ogrywanie walki z samym sobą, dwie rożne od siebie wyrazy twarzy w jednej scenie, fenomenalny. Oczywiście serial będzie się powoli rozkręcał i na początek chciałem dać odcinkowi 8/10, niemniej scena w kibelku podbija ocenę do 9/10. Dla mnie bomba. Hypetrain się nie wywrócił, jak narazie.

COLEWORLD_type

pierwszy odcinek - bardzo dobry, wysoko ustawili sobie poprzeczkę.

COLEWORLD_type

Wszystkie sceny akcji zostały po prostu wycięte. Oczywiście tłumaczy się to przejęciem kontroli nad bohaterem przez bóstwo,ale ma się wrażenie jakby Disney cenzurował co najlepsze. Mam nadzieję że w kolejnych odcinkach sceny walk jakieś będą bo tak to bieda straszna.

RadoslawKamil

Trochę prawda, ale jednak takie szybkie przejścia pozwoliły nam się bardziej zaangażować w percepcję bohatera, jako, że on też nie "zaznał" tych walk. Pewnie w kolejnych odcinkach będzie pokazane więcej.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

jestem w 100% pewien, że w następnych odcinkach się to zmieni. Jak na razie jest to chyba najlepszy odcinek pilotażowy ze wszystkich seriali MCU

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Ja tam obstawiam że zrobią odcinek w którym pokażą właśnie te sceny wycięte po prostu zrobią odcinek jak to widział Marc a nie Steven

COLEWORLD_type

Bez przesady. Legion to nie jest.

Tymon_P_

Loki E01 też nie ... :D

Tymon_P_

Legion rządzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones