PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747572}

Moja nadzieja

Esperanza mía
8,2 1 260
ocen
8,2 10 1 1260
Moja nadzieja
powrót do forum serialu Moja nadzieja

Ciag dalszy rozmów o serialu :D

ocenił(a) serial na 7
sloneczkO_1

Witam w nowym wątku.

Pozwoliłam założyć sobie nowy wątek,bo tamtemu zrobiłam kaboom.

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Łooo, jak to szybko wszystko idzie :D już trzecia część rozmów :D Nie mogę się doczekać piątkowego odcinka, ogólnie odcinki w tym tygodniu będą mocne :D

ocenił(a) serial na 7
sylwiaaa_filmweb

No a Ja nie wiem czy uda mi się ogladać w tym tygodniu.

Zobaczymy:D

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Ja właśnie obejrzałam piątkowy odcinek. Myślałam ze padne ze śmiechu z gato

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

A ja liczyłam że Gato będzie z Gilda, bo bardziej mi pasowali, a Eva z Maximo (to też był super duet) tak porobiło, że wszystko w łeb, jeszcze może Maximo z Gildą to już cyrk na kółkach by był :-) Lubię Gato, nie chcę żeby był z Evą (ją też lubię, ale trochę inaczej, bo jednak kawał z niej zołzy :-P)

ocenił(a) serial na 10
manioszkamia

Mi sie wydaje ze jednak bedzie z gilda

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Obyś miała rację. Trochę sobie spojleruję na YT, ale akurat nie widziałam nic o nich, więc nie mam pewności.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

masz całkowitą rację. Jakoś Eva z Gato na dłuższą metę mi nie pasują, mam nadzieję, że to tylko nie za długa przygoda.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

Dzięki Bogu zerwali :-) szybko poszło

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Cytat odcinka 69: "To, że nic nie mówię, nie oznacza, że nic nie czuję i że nie jestem rozdarty..." Ach ten biedny Tommy...

ocenił(a) serial na 9
Blackie2000

Tommy takie ma biedne te oczka, szkoda mi go, ale cóż jest wyjście z tej sytuacji, tylko trzeba podjąć decyzję i się z nią zmierzyć.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

O rany, nikt nie komentuje poniedziałkowego odcinka? Wg mnie b.ważny bo Espe i Tommy sporo się odkryli przed sobą. No to może inny cytacik Padre do Espe: "Nigdy się nie poddasz...?"

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

No dobra, do trzech razy sztuka :) Jeśli i na tego posta nikt nie zareaguje to będę zmuszona zanurkować na konkurencyjne forum tego serialu - takie "pequeno chantaje" hehe Przecież nie mogę konwersować sama ze sobą chacha No to próbuję - Padre podczas modlitwy: "Mam odejść? Nie chcę. Nie mogę jej zostawić..." No to ma ksiądz przechlapane...tak gdzieś myślę od pierwszego odcinka hihi ;P

ocenił(a) serial na 9
Blackie2000

Ja się trochę zawiodłam na Padre. Trochę zrzuca winę na Espe, ale czy to jej wina że się zakochała i że on też się w niej zakochał? Tak jakby ją oskarżał o to że się w niej zakochał. Rozumiem że jest zagubiony, ale czasem trzeba wziąć byka za rogi, a nie takie ciągle tylko uniki robić. Brawo Espe :-)

ocenił(a) serial na 7
Blackie2000

Ja dzisiaj nie ogladałam.

Pisanie do siebie mi nie przeszkadza,Ja tez czasami tak mam ha ha

Będę nadrabiać odcinki dopiero w czwartek.

Pozdrawiam :)))

ocenił(a) serial na 9
Blackie2000

jak już pisałam w innych postach, wszystko co napisałaś to prawda. Odcinek poniedziałkowy ważny. Rozmowa, modlitwa, łzy... robi się naprawdę gęsto i trudno;/

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

do odcinka 68:
dokładnie, tekst "mój mężczyzna" bezcenny;) i to jak Espe z tego wybrnęła, spojrzenie Tomasa, miny Gata, super;) no a do tego:
- brzuch Tomasa gdy coś tam robił na drabinie i Espe zapatrzona w niego. Jak to się mówi w takich sytuacjach "nie wiem co on naprawia, ale u mnie też się popsuło" ;) no i Espe jak wykorzystała sytuację, aby się do księdza przytulić.
- taniec zwycięstwa Espe i Tomasa gdy mikser, blender czy co to tam było zadziałało. no i znowu jak Espe zmieniła temat na poważny. Ksiądz, że przyjaciel, ona, że za mało.
Generalnie zaobserwowałam, że własciwie odkąd myśleli, że Lola jest w szpitalui Espe powiedziała "to ksiądz ma problem ze mną, a nie ja z księdzem" to Espe księdza nieźle ciśnie.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Racja, taniec przy mikserze to przewinęłam sobie kilka razy, tak mnie rozbawił :-)
Fakt Espe ciśnie Tomasa, ale z drugiej strony co ma robić? Chciałaby wiedzieć na czym stoi, a ten jak zresztą słusznie zauważyła "krok w przód i dwa w tył". Robi dziewczynie wodę z mózgu, sam nie wie czego chce.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

baaardzo trudna sytuacja. Naprawdę, dwoje zagubionych ludzi. Tomas ma poczucie obowiązku i obietnicy jaką złożył Bogu. Żadnemu z nich nie jest łatwo.

A powiedzcie, bo staram się sobie przypomnieć. Jak to było. W którym odcinku Espe przyznała się do uczucia do księdza, w którym Tomas ujawnił, że czuje coś do Espe. I od kiedy własciwie zrobiło się tak "gęsto" między nimi ostatnio?? od kiedy Espe tak naciska?

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Taniec świetny :))))

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Mam takie pytanko: Czyj w końcu jest ten dom co mieszka w nim Maximo i Eva? Bo trochę nie rozumiem? Bo jak Maxima, to chyba jasne, że Eva powinna się wyprowadzić, skoro się rozstali. Przecież nie mają ślubu, więc raczej nie ma mowy o jakimś podziale. Z drugiej strony Juana kiedyś mówiła że to dom "Panienki Evy", za to Tomas, że to ich rodzinny (Ortizów) dom. Nie rozumiem już nic z tego.

ocenił(a) serial na 7
manioszkamia

Na to wygląda ,ze dom jest całej trójki ha ha

W serialu wszystko jest możliwe :))))

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

mi się wydaje, że to dom Ortisów. A Juana mówiąc, dom panienki Evy miała na myśli to, że ona w nim mieszka. Co prawda Eva na pewno nie wygrałaby sprawy w sądzie o to kto ma się wyprowadzić i opuścić mieszkanie Ortisów, ale najwidoczniej Maximo nie chce się z nią szarpać i tyle.

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

do odcinka 69:
- Eva ładnie wyglądała przy śniadaniu.
- rozmowa Tomasa z Gato. Własciwie Tomas się nie przyznał, że czuje coś do Esperanzy, to Gato mu to wmawiał (choć zresztą słusznie, bo prawdę mówił), a on się bronił i zaprzeczał. I po tej rozmowie Espe ZAPUKAŁA, więc nie wiem co się Tomas znowu czepiał, że sie przyzwyczaił do tego, że nie puka. No i później Tomas jak potraktował Espe, nieładnie, był naprawdę niemiły. No a ona słusznie powiedziała, że sobie nie zasłużyła na takie traktowanie. Chciała dobrze, a on tak.
- Tomas jak stanął w obronie Espe gdy Pedro się wydzierał. No i tekst Pedro: "Przepraszam, wkurzyłem się", no a Espe na to patrząc na księdza "Jak wszyscy dzisiaj". Ona jest niemożliwa. Złośliwa i ma cięty język;) nieźle. No i jak dawała wykład Pedro a księżulek patrzył na nią i przytakiwał. No i przeprosił. No i fajnie, że to właśnie Espe odeszła od niego, a nie jak to zazwyczaj ona naciska, stoi nad nim, nalega itd.
- bardzo fajna rozmowa - zerwanie - pożegnanie Evy i Gato. (no i znowu Eva śliczna)
- Clara podglądająca Jorge jak się wyglebiła;)
- modlitwa Tomasa... księżulka wzięło na poważnie. Biedny jest, to jego rozdarcie. i ta druga modlitwa "nie wódź nas na pokuszenie", z jaką pretensją, żalem i bólem. Płakałam razem z nim. Piękna scena.
- Genowefa łapiąca "złodzieja", śmiech na sali.
-Tomas i Espe. Jak zawsze, każda scena z nimi jest moją ulubioną. Jak Espe wymigiwała się z odpowiedzią o parapetówce. Jak Tomas się zmieszał gdy nikogo nie było i chciał wyjść. Ich "poważna" rozmowa. I Espe z tym, że jest jej ciężej bo :ksiądz ma wybór, a ja nie". I to "nigdy się nie poddasz" - "nigdy". To jak Espe "przepraszała" Tomasa po kolei za wszystko, za to co czuje. Tekst Tomasa. No i Espe też prosi Boga, żeby pomógł jej zapomnieć o Tomasie. Też mi jej szkoda, bo kocha kogoś kogo nie powinna. Trudna sprawa.
- rozmowa Espe z Clarą, Espe: "przysięgam, że widzę w jego oczach miłość". o matko, jak on na nią patrzy <3
- ostatnia rozmowa Espe i Tomasa. Płakałam razem z Espe. o jejku, jakie to wszystko trudne, bolesne i w ogóle.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Dzieki za relacje,bo niestety nie ogladałam.

Przynajmniej wiem co się dzieje :))))

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

no trochę mnie poniosło z tym opisem;/ ale skoro nie oglądałaś to masz taki prawie odcinek w pigułce.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Ja dopiero mam zamiar nadrobic wczorajszy odcinek ale praktycznie wszystko juz wiem hahah ogolnie to uwielbiam jak Tomas sie usmiecha pa boski usmiech... można sie zakochać hihi

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

ja bardzo lubie czytac takie elaboraty,więc nie mam nic przeciwko :)))

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

dzięki:) wiesz, odcinek był już emitowany w telewizji, więc pozwoliłam sobie swoje refleksje na temat przedstawić w miarę dokladnie;)

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Ogólnie to zastanawiam sie czy aktorka która gra alicie nie jest czasem ta aktorka ktora grala w zbuntowanym ta małpę ktora tak latala za ivo chyba pilar...

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Sprawdziłam, masz rację :-) nie oglądałam zbyt uważnie tego serialu, ale znalazłam w obsadzie naszą wredna Alicię :-)

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

faktycznie. nie skojarzyłam. ;p

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Wszystko ekstra opisane, odcinek w pigułce :-)
Uwielbiam naszego Padre (oczy, uśmiech, wszystko poza grzywką :-P), szkoda mi go bardzo, ale źle potraktował Espe.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

oj wczorajszy odcinek mega emocjonujący. Tak bardzo mi ich żal, tej sytuacji, ich cierpienia, rozdarcia... Naprawdę płakałam razem z nimi. A tu cały tydzień się taki zapowiada.....

a co do opisu, to mnie poniosło, jak pisałam;) mąż się śmieje ze mnie, że oglądam odcinek 50 minut, a później 25 minut piszę na filmwebie;)

ocenił(a) serial na 10
manioszkamia

No z ta grzywka to ich poniosło: D na poczatku jak ogladalam urywki w tv ze bedzie leciał ten serial to mowie eee nie specjalny ten ksiezulek ale teraz musze przyznac ze mi się podoba; )

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia :-D a właściwie uśmiechu w autobusie :-)

ocenił(a) serial na 10
manioszkamia

Ja od odcinka kiedy uczył espe do egzaminu. Ogolnie troche tam śledziłam jego insta i ogólnie to mega ciacho: D ogolnie aktorzy w tym serialu sa dobrani... a z gildy i gato to czasami tak sie smieje ze lzy same lecą haha

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

ja też przekonałam się do niego na 100% jak prześledziłam jego zdjęcia w necie. A poza tym teraz w tej stylizacji tj. grzywka, czasem nieogolony, wygląda o wiele starzej niż w tych odcinkach na początku.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

No dokładnie.. nie pasuje mu to: /

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Dokładnie, wygląda na takiego zmęczonego życiem, no i ciągle mam przed oczami SPOCKA ze "star treka", jak go widzę w tej grzywce, a to mi nie pomaga w uwielbianiu jego osoby :-P

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

o mój Boże. ale masz skojarzenia! przestań, teraz ja też będę tak kojarzyła. a to zdecydowanie nie pomaga w uwielbianiu Tomasa. !!!

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

ok. przepraszam, więcej nie będę :-)

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

https://www.google.pl/search?q=mariano+martinez&biw=1600&bih=775&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhv76OhYXNAhWEVywKHaZjAykQ_AUIBigB&dpr=1#imgrc=lrNVziNOGUb 4dM%3A

https://www.google.pl/search?q=mariano+martinez&biw=1600&bih=775&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhv76OhYXNAhWEVywKHaZjAykQ_AUIBigB&dpr=1#imgrc=OYIl029XIMt SzM%3A

https://www.google.pl/search?q=mariano+martinez&biw=1600&bih=775&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhv76OhYXNAhWEVywKHaZjAykQ_AUIBigB&dpr=1#imgrc=iVYn_5U0ZZd fCM%3A

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

To zupełnie coś innego :-) teraz będę sobie go właśnie tak wizualizować :-)

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

koniecznie. Mega ciacho.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Ale zdjecia zapodalaś :))

Fajniutki :D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

ciasteczko...

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Jakbym spotkała gdzieś księdza wyglądającego tak jak Mariano na tych Twoich zdjęciach to bym się zastanawiała jaki do licha Bóg miał w tym plan :D to by było już przegięcie :D

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

<hahaha> dokładnie;p

p_o_n_

Ja w swoim życiu spotkałam dwóch przystojnych księży i pamiętam jak moja przyjaciółka zastanawiała się dlaczego taki przystojniak jest księdzem :) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones