PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853554}

Mogę cię zniszczyć

I May Destroy You
7,4 5 137
ocen
7,4 10 1 5137
8,2 15
ocen krytyków
Mogę cię zniszczyć
powrót do forum serialu Mogę cię zniszczyć

jak świks. Dodatkowo, główna bohaterka brzydka jak noc(nik).

Billy_Buddusky

durne pod jakim niby względem? rozwiniesz tą myśl?
ten serial ma o wiele więcej do zaoferowania niż uroda głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 8
Billy_Buddusky

To skoro rzucamy nic nie wartymi subiektywnymi opiniami na temat czyjejś urody, to ja dorzucę od siebie, że Michaela Coel jest jedną z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu widziałem.

użytkownik usunięty
TheFierceLunatic

To wyjdz z piwnicy

Billy_Buddusky

Uważam że aktorka jest Przepiękna, uwielbiam ją, ale nawet z brzyulą w tej roli serial byłby ciekawy

zgarbik

Ciekawe... wszystkie kobiety twierdzą, że aktorka jest przepiękna, natomiast kogo się nie zapytam z mężczyzn, to mówi, że straszny pasztet, do tego te różowe włosy... dramat.

perun_6

Po plakacie myślałem, że to facet grający kobietę o.O I to nie żaden sarkazm.

sp4wn_sp4wnersiak

Też takie miałem wrażenie, transwestyta co najmniej ;)

perun_6

Dosłownie, ja mimo że jestem chłopakiem uważam, że jest ona jedną z najpiękniejszych kobiet, te oczy i usta. Chociaiz jestem gejem, więc w przeciwieństwie to heteryków nie traktuję kobiet jak obiekty...

ocenił(a) serial na 9
Billy_Buddusky

Durny to jest twój komentarz

Billy_Buddusky

Zgadzam się z tematem. Po plakacie myślałem że to serial o jakimś transwestycie i odwiedziłem Filmweb żeby zobaczyć co za koleś zagrał główną rolę :P

Ypen

Ja myślałem że to Omar Sy w peruce XD
Aktorka faktycznie paskudna, a może to facet po zmianie płci jak Michelle Obama?

ocenił(a) serial na 2
dezertx

Ta aktorka rzeczywiście dziwna, chyba kazda łaska w tym serialu jest ladniejszee od niej. 3 odcinek i uważam że ten serial jest dziwny. Nie wiem może mnie wciągnie ale watpie

KhyraVolain

Jak po 3 odc Cię nie wciągnął to lipa, sprawdź lepiej te Wychowane przez wilki i dystrykt 9 - tak zobaczyłem jaki masz profil ;D

ocenił(a) serial na 2
dezertx

Ok dzięki zobaczę. Już jestem po 5 odcinku może mnie nie wciągnął ale zrobił się ciekawszy, mimo to monotonny sam sex i ta główna aktorka strasznie irytująca

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Billy_Buddusky

no jak się jest tępym narolem, to jak serial może się podobać? :)

claire199

Tępym kim?

ocenił(a) serial na 8
Billy_Buddusky

No tak, bo kobiety mogą tylko być aktorami, jeśli są piękne. Bo po co w filmie czy serialu kobieta na którą nie można się ślinić.

Rlyeh

Nikt by nie wnikał w ogóle w temat, gdyby nie komentarze o zachwycie nad urodą tej pani. Wręcz piszące, że jest to najpiękniejsza kobieta jaką widziały. Tak, widziały, bo same superlatywy na temat jej urody piszą kobiety.

Billy_Buddusky

Zacytuję za główną bohaterką: wow, to naprawdę niesamowite, że uznałeś, ze twoja opinia powinna być ot tak usłyszana! :) A od siebie powiem, że nie wiem jakie ma za znaczenie to, jak wyglada bohaterka - jak chyba każdy aktor / aktorka jednym będzie się podobać, innym nie, ale to chyba nie o tym opowiada ten serial, ani nie to jest głównym kryterium oceny aktora?

Billy_Buddusky

znaczy, ze gwalci sié tylko ladne kobiety?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones