PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7762}
7,6 3 279
ocen
7,6 10 1 3279
Mistrz i Małgorzata
powrót do forum serialu Mistrz i Małgorzata

Gajos do Dymnej na ławce: "Jednakowoz piekny mamy dzisiaj dzien"
:):)
Gajos powinien dostac Oscara za ta kwestie:)

ocenił(a) serial na 10
disn11

hmm tak dokładniej, to kwestia brzmi "Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę, prawda?" :)

ale tekst w wykonaniu Gajosa - perełką filmu.

pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
disn11

hehe
kurcze, ja już tego nie pamiętam, ale fajna była ta ekranizacja. Taka prościutka i teatralna, ale jakoś oddała klimat książki. Choć książka jest taka, że och:) ....hmm chętnie bym to obejrzała jeszcze raz. Mogliby to wydać na dvd, chyba, że wydali, a ja nic nie wiem:) - jeśli tak, to proszę dać mi znać:)

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

NIESTETY- z tego co mi wiadomo, ekranizacja ta wydana została tylko na kasecie vhs. może kiedyś telewizja powtórzy emisje tego filmu..chętnie odświeżyłabym pamięć!

Eleonora

Wampirzyco :) jeżeli jesteś jeszcze zainteresowana tym filmem to napisz na mój adres mailowy mikrobitm@wp.pl , pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
mikrobitm

co prawda nie jestem wampirzycą ale jak wiesz jak zdobyć tą wersję to bardzo proszę o info
pozdrawiam hanysik

hanysik

napisz do mnie na mail mikrobitm@wp.pl i podaj swój adres nagram Ci płytę dvd i wyślę do domu. Jest to wersja zgrana z tv na vhs a później na divix. kopia może nie dvd ale spoko mozna obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
hanysik

CZy to co napisałeś jest jeszcze aktualne? :) Świetny serial

Eleonora

http://www.tvp.pl/seriale/archiwalne/mistrz-i-malgorzata

Jest możliwość ściągnięcia każdego odcinka, jeżeli Cię to interesuje :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
hardee

ooo, sądząc po wielkości, to chyba lepsza jakość niz te ripy z tv. Super :) Dzięki wielkie :)

Eleonora

Cała przyjemność po mojej stronie ;)




ocenił(a) serial na 6
disn11

http://www.youtube.com/watch?v=uZ3aFefShKY&list=UUSb_aFwgeayNzzEiEc17j-g&index=1 &feature=plcp

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones