PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677140}

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
7,5 4 032
oceny
7,5 10 1 4032
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
powrót do forum serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Pora wypędzić złe moce!
Mam cię!
Pa-pa, miły motylku.
Niezwykła Biedronka!
Zaliczone!

Kocham ten serial... <3

użytkownik usunięty
andrzej_goscicki

Uważam, że to Murzyński Kot powinien niszczyć akumy, skoro ma moc rozwalania wszystkiego, czego tylko dotknie. To by nieco wyrównało ich role (no bo skoro już wpisano ich w Jing Jang...) i potwierdziłoby tekst Chloe/Antybiedrony - "jesteś niczym bez Czarnego Kota".

Zgadzam się. Czarny Kot jest w serialu nazywany "partnerem" Biedronki, lecz historia traktuje go jak pomocnika. Facet trzy razy padał ofiarą prania mózgu. Raz nawet Biedronka walczyła z nim i czterema innymi przestępcami, a i tak sobie poradziła, zupełnie sama. Czarny Kot nie mógł nawet pokonać własnego sobowtóra w odcinku, który to miałem nadzieję będzie się skupiał właśnie na nim. Sam fakt, że Biedronka może poradzić sobie z akumą bez Kota, lecz na odwrót jest to niemożliwe sporo mówi o równowadze w tym duecie.

To zdecydowanie największa wada tego serialu.

andrzej_goscicki

A widzieliście odcinek 22 ,,Jackady"? Jest dziwny chyba najdziwniejszy że wszystkich

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Czemu?

Daroo_3

Długo by tłumaczyć więc powiem krótko:ten odcinek jest bez składu i ładu

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Widziałdem go już dawno temu. Był trochę inny niż wszystkie co wyszło na plus imo

Brandon568

Mówiąc szczerze...? Absolutnie nie zauważyłem w nim niczego dziwnego, co wybijałoby się ponad inne odcinki. Tylko tyle, że rozbudowali relacje między Adrienem i ojcem, dotknęli tematu matki Adriena, no i dali szturcha i mruga że ojciec Adriena jest Władcą Ciem. Po prostu bardziej rozbudował fabułę, ale żeby było w nim coś dziwnego...? Nie, nie zauważyłem.

No i podobał mi się fakt, że Kot dawał sobie radę, na przykład ze swoim własnym ochroniarzem.

ocenił(a) serial na 1
andrzej_goscicki

Nie rozumiem jak ktoś to może lubić ten serial to nieporozumienie

ocenił(a) serial na 10
Fanmarvela_223

Mnie ten serial się podoba wszystko mi się w nim podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones