PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468179}

Miejsce zbrodni

Tatort
7,2 294
oceny
7,2 10 1 294
Miejsce zbrodni
powrót do forum serialu Miejsce zbrodni
_mosquito_

czy ten odcinek byl kiedykolwiek puszczany w Polsce? w j. polskim?

bielsko

Wczoraj koło 14 na tvp kultura ze znaczkiem "premiera", czyli widać pierwszy raz w ogóle w telewizji, chociaż minęło z 17 lat od nagrania.

mcdegh125

Tylko jedna emisja. Przeszukałem program TVP Kultura na najbliższe dwa tygodnie i nie ma kolejnej emisji...
Swoją drogą napis premiera nie oznacza, że jest to pierwsza emisja od 17 lat. On oznacza jedynie tyle, że jest to premiera w danym miesiącu/sezonie w kanale TVP Kultura.

bielsko

Wpisz w google -> Podróż do śmierci (Reise In Der Tod), 1996.
Opis z Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Podr%C3%B3%C5%BC_do_%C5%9Bmierci
Jest na lp.jukimoch (czyt. wspak)

miotacz plomieni

Dzisiaj emisja tego filmu w TVP1 o godz. 01:35. Film oczywiście nie jest pierwszy raz puszczany na tym kanale, był już emitowany w 2013 i 2011 r., a wcześniej nie wiem czy był wogóle w emisji.

_mosquito_

Prawda, nadspodziewanie dobry. Oglądałem to z początku sceptycznie, jak wiele filmów telewizyjnych, ale szybko doceniłem zręczność i dowcip dialogów, bliskie dość realności zagmatwanie wątków i ukazanie mozolności śledztwa, a także plenery (najlepsze górskie, choć za polskie góry "porobiły" Alpy przez chwilę). Za mało zabłysł Kondrat, mimo że poglądami sianymi w mediach bardzo mi obcy, ale przecież przyznam, znakomity aktor - tyle go się zmieściło w scenariuszu, za mało. Ogólnie jak na odcinek serii film ciekawy. (Dziś był na TVP Kultura, ale nie widzę w programach szansy powtórek).

_mosquito_

Obejrzalem wczoraj i byl swietny. Powinien byc dodany na Filmwebie jako osobny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones