Miecz prawdy
powrót do forum 2 sezonu

Ciekawe czy planowane jest wydanie 2 sezonu na dvd...Nigdzie w necie nie ma
jakiejkolwiek wzmianki na ten temat.Sezon pierwszy wydał cdprojekt , ale w zapowiedziach i
na stronie też ani słowa...

ocenił(a) serial na 9
adammarzenka

Z tego co wiem nie ma w polskim wydaniu , ale od czego jest internet :-) ja oglądam już 2 raz w oryginalnym wydaniu i jest GIT .

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

Jak na razie nigdzie nie ma żadnych informacji żeby 2 sezon wyszedł na DVD.
Jest do kupienia tylko 1 sezon, a drugim musisz się zadowolić z TV lub ściągnąć i obejrzeć :]
A poza tym cdproject który wydał 1 sezon zrobił kichę bo obraz jest w formacie 4:3..kto w dzisiejszych czasach ogląda filmy/seriale w tym formacie? śmiech na sali.

Dather

Moi dziadkowie tak oglądają ;D

ocenił(a) serial na 10
yvonneD

No tak, są jeszcze osoby oglądające filmy na zwykłych telewizorach w formacie 4:3.
Wiadomo nie każdego stać na telewizor w formacie 16:9 ale na płycie nie ma nawet wyboru odtwarzania formatu lub nie ma wersji do kupienia żeby oglądać np. w fullHD dlatego kupno dvd tego serialu mija sie z celem gdyż nie obejrzymy go w lepszej jakości :/
Równe dobrze mogę każdy odcinek przekonwektowac na kompie w format 3GP z wysokim bitrate obrazu oraz dźwięku i wrzucić go na telefon a następnie bez problemu oglądać na telewizorze (nie raz tak robiłem) xD
Moi rodzice też oglądają na zwykłym telewizorku filmy gdyż są już przyzwyczajeni do 4:3, natomiast ja wolałem dopłacić do monitora 16:10 (coraz więcej producentów w końcu sprzedaje takie monitory,nie mylić z 16:9) i oglądać w wygodzie każdy film w fullHD :D

Mimo wszystko szkoda że cdproject nie interesuje się 2 sezonem serialu :(
Ale wydaje mi się głownie dlatego że 1 sezon na DVD nie odniósł wymaganej sprzedażny oraz zaplanowanych przychodów ze względu na dostępność serialu w różnych stacjach telewizyjnych.

ocenił(a) serial na 9
Dather

To jest najbardziej możliwe że nie zarobili tyle ile chcieli a z serialem też spaprali fajna produkcja ale za szybko się skończyła tak ja Spartacus .
Dlaczego wszystkie seriale które oglądam się tak szybko kończą żniwiarz , miecz prawdy, spratacus i wiele innych :(

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

Wydaje mi się że serial na DVD nie zarobił i to jest najbardziej prawdopodobne.
Głownie przez to że stacje telewizje ich wyparły (TVP1, Sci-fi Universal)
Aż się dziwie że TVP1 wykupiło licencje dla tego serialu i to był strzał w dziesiątkę, początkowo oglądałem losowe odcinki (nie wiedziałem godz. emisji oraz w które dni) głownie dlatego że na innych kanałach nie było nic ciekawego i z mamusią ładnie przed telewizorkiem siedziałem i oglądałem.
Musze przyznać że serialem głownie zainteresowałem się ze względu na klimat fantasy...bardzo lobie takie klimaciki, średniowiecze,dziwne potwory no i oczywiście magia (wszystko zaczęło się od gier RPG a dokładnie od sagi Gothic)
Nie mogę także zapomnieć o Kahlan (Bridget Regan) bardzo ładna pani, dzięki swojej łagodności i czułości nadje to "coś" temu serialowi...to są oczywiście moje osobiste odczucia :P

ocenił(a) serial na 9
Dather

No to mamy podobnie też zaczynałem ten serial od kilku losowych odc. a gry rpg to ciągną mnie :) a co do Kahlan tak bardzo ładna aktorka dokonali zajebistego wyboru , a teraz że serialu nie ma czytam książkę na której nakręcono serial POLECAM !!!!!

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

No trochę podobnie jest :D
Ja też czytam książkę niestety w wersji e-book na fonie bo nigdzie nie mogę dostać książek :/
Jestem na samym końcu 2 tomu (kamień łez) i jakoś nie umie dokończyć bo brakuje czasu.
Myślę że w tym tygodniu skończę ten tom i zabiorę się za kolejny :P

ocenił(a) serial na 9
Dather

Ja gdybym miał wystarczającą ilość czasu to bym książkę przeczytał w max 3 dni a ja najpierw też czytałem z fona a później kupiłem po znajomośći w księgarni trochę taniej niż wszędzie chociaż już ją z tej księgarni wycofali to i tak ją mam :D

ocenił(a) serial na 8
Barti1155

Spartacus pomimo śmierci głównego aktora będzie kontynuowany... są już zajawki
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-25642
Blood and sand , Gods of the Arena, a teraz Vengeance...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones