Miasto cudów
powrót do forum 2 sezonu

kiedy premiera?? drugiego sezon bo niebylem pewien ze wogole powstanie a serial SUPER! . polecam!.

marcinkf

Tu informacje na temat 2 sezonu i zwiastun
"Nowy sezon "Magic City" ma być lepszy od poprzedniego - w jasny sposób zapowiadają to jego twórcy, przez rozszerzenie miejsca akcji, a także wzmocnienie obsady. Opublikowano także pierwszy zwiastun.

Drugi sezon "Miasta Cudów" poza Miami, ma również dziać się w stolicy Kuby - Hawanie, a także w Chicago. Do obasdy dołączył weteran "Ojca Chrzestnego" - James Caan, który wcieli się mafinego bossa Bena "The Butcher" Diamonda. Twórca serialu - Mitch Glazer zapowiada, że nowa seria będzie większa i znacznie bardziej interesująca.

- Z przyjemnością oglądałem pierwszy sezon. Był świetnie napisany, pięknie nakręcony. Wciąż mam w sobie dużo energi, by wrócić na plan zdjęciowy - powiedział 72-letni Caan.

Premiera zaplanowana jest na 2013 rok (prawdopodobnie na lato)."

Źródło hatak seriale

jolek_10

dziekuje:-)

text miejscami jak z translatora:-)

ocenił(a) serial na 7
jolek_10

Pomyłka serwisu, przecież Diamonda gra w pierwszym sezonie Danny Huston. Najlepiej zagrana postać.

ocenił(a) serial na 9
siLk_2

No właśnie wątpię by zmienili Dannego przecież zagrał rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 7
HaryFromTibet

Caan zagra mentora Diamona. Wystarczy obejrzeć trailer 2 sezonu:

http://www.youtube.com/watch?v=KBK8vQvGGc4

marcinkf

Wydaje mi się ,że po końcu emisji Spartacusa bo to serial z tej samej stajni Starz

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

14 czerwca będzie pierwszy odcinek drugiej serii, ale sądzę, że dłuuugo poczekamy aż trafi on do nas ;/ Ja tez już nie mogę się doczekać :D:D

tekla7816

juz jest u nas :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones