PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618892}

Miasto cudów

Magic City
7,4 2 110
ocen
7,4 10 1 2110
Miasto cudów
powrót do forum serialu Miasto cudów

bardzo dobry serial 10/8

ocenił(a) serial na 9

nie mogę się doczekać następnych odcinków.Dzisiaj jestem już w sezonie 2, obejrzałam odcinek 4 i jestem pod dużym wrażeniem fabuły...akcji, muzyki..dobry, bardzo dobry serial, polecam.

ocenił(a) serial na 8
Eywa

Drugi sezon zdecydowanie lepszy. Wszystko zmierza w dobrą stronę. Główny bohater bardzo mi przypomina Nuckiego Thompsona z 'Zakazanego Imperium'. Przejście z biznesmena w gangstera. Wiem, że Ike'owi dużo jednak brakuje do gangsterki jednak zaczyna pokazywać swój charakter.

ocenił(a) serial na 9
Znakomajkowity

tak samo pomyślałam zanim napisałam ten komentarz = Miasto Cudów bardziej mi się spodobało.. Główny Bohater przystojniejsza..... choć na początku jakoś mi nie pasował do tego filmu...tak jakby jakiś taki za rozważny ale zaczyna się dziać, wątki się rozkręcają...aby tak dalej...

ocenił(a) serial na 9
Eywa

...miałam na myśli, że Zakazane Imperium mi się podobało ale główny bohater mniej (chodzi o urodę ;) Taki chuderlak, cwaniaczek ;) Nie wiem co te baby w nim widziały, pewnie kasę.. w Miasto Cudów główny bohater pasuje ale trzeba się do niego przyzwyczaić...zaakceptować jego osobowość ... w tym jest sęk by serial nas kręcił... Może to głupio zabrzmi ale np. Dorociński nasz rodzimy aktor dopiero spodobał mi się jako facet i go zauważyłam w banalnym serialu z Głęboka Woda, gdzie gra twardego Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones