Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 15 Miasteczko South Park sezon 15, odcinek 9

The Last of the Meheecans

22m
8,2 449
ocen
8,2 10 1 449
Miasteczko South Park
powrót do forum s15e9

S15E09

użytkownik usunięty

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e09-the-last-of-the-meheecans

ocenił(a) serial na 9

Super odcinek.

użytkownik usunięty

No nareszczie jakis odcinek na poziomie

ocenił(a) serial na 10

wreszcie stary dobry SP. Przepelniony rasizmem i stereotypami. Tak dlugo na to czekalem:D

ocenił(a) serial na 9

Po raczej dziwnym i przeciętnym odcinku 1-szym, będącym jednym wielkim oszustwem (zapowiadano wielkie zmiany a wszystko wróciło prawie do normy już w następnym) bardzo miło się rozczarowałem. Wątek Cartmana świetny, wątek Buttersa w porządku. Sam główny wątek jak przystało na dobry odcinek SP - powalony ale przezabawny przy tym. No i ciekawie wybrane nawiązanie do filmu "Żywot Briana":). Oby tylko utrzymali poziom po fatalnym pierwszym parcie 15 sezonu (1 odcinek b. dobry,. 2 ledwo znośne i 4 tragiczne i nie dające się prawie obejrzeć ponownie).

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem jak oni to zrobili, ale powaiło South Parkiem z okolic szóstego (dla mnie najlepszego) sezonu.
Odcinek wyśmienity!

ocenił(a) serial na 10

Widzę, że nie tylko ja jestem zdania, że to najlepszy odcinek od dłuższego czasu, w starym southparkowym stylu. Respect my authoritah!

ocenił(a) serial na 9
EchoesMaster

odcinek wspaniały! dołącza do moich ulubionych, a nawiązanie do Star Wars z Randym krzyczącym NOOOOO! świetne!:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones