PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756681}

Metod

7,8 89
ocen
7,8 10 1 89
Metod
powrót do forum serialu Metod

Oglądał ktoś to już i o czym to jest.

djcoco

Napisałam opis, ale nie wiem czy redakcja go przyjmie więc łap tutaj. Rosyjskie media twierdzą, że to remake Dextera, ale to zupełnie inny klimat, dużo bardziej mroczny i duszno-postkomunistyczny.
Córka prokuratora i świeżo upieczona absolwentka prawa otrzymuje posadę asystentki komisarza wydziału zabójstw. Rodion Meglin jest alkoholikiem, cholerykiem z mroczną przeszłością i niepewną przyszłością, a także jednym z najlepszych śledczych. Razem rozwiązują sprawy najgroźniejszych seryjnych morderców obwodu moskiewskiego.
Jakby co służę szczegółami. Ogólnie serial polecam i to bardzo.

Kali1793

fajny serial,oglądałam wszystkie odcinki.
Nie wyglądało mi to na kopię Dextera. Np. widziałam rosyjski serial "Klim" który jest kopią "Luthera" i to widać na każdym kroku. :)
Jak dla mnie jedyny minus to czasem nieco przeszarżowane aktorstwo pary głównych bohaterów (Ona pije z piersiówki podczas przesłuchania, on chodzi praktycznie cały czas narąbany albo na tabletkach....no ciut za dużo w tym manieryzmu i dekadencji i dziw bierze. że na tej chemii bohaterowie potrafią jeszcze trzeźwo myśleć....ale poza tym całkiem spoko. :)
Z innych dobrych rosyjskich seriali polecam Marzor ( Мажор) z 2014 roku.

Kali1793

Można to gdzieś oglądnąć z angielskimi napisami?

MisterTornister

Ja to oglądałam bezpośrednio na stronie Pierwego Kanała w oryginale i jak szukałam na jakimś innym hostingu i z angielskimi napisami to nie znalazłam, ale to było prawie dwa lata temu. Jednak nie obiecywałabym sobie wiele

Kali1793

Tak myślałem. No nic, poczekam na 'Zavod' czyli nowy film Bykova. A jeżeli nie oglądałaś to polecam 'Durnia' i 'Żyć'.

MisterTornister

Przperaszam bardzo ale wszystkie filmy Yuriya są fenomalne.
Na 'Zavod' sie raczej nie doczekamy ;( bo mało informacji.

djcoco

A gdzie to obejrzeć czy pobrać??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones