PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648375}

Marco Polo

7,5 13 444
oceny
7,5 10 1 13444
Marco Polo
powrót do forum serialu Marco Polo

Serial Marco Polo

ocenił(a) serial na 8

Którego najsłabszym ogniwem jest sam Marco Polo, czy też macie takie odczucia?

reynewan79

Taaak, dokładnie. Taka "maślana ciotka" trochę :P
Ładny aktor, a dla mnie w ogóle nie był sexi tak jak choćby Sidao czy Kaidu. Nie wykorzystał potencjału i ikry mu zabrakło.

ocenił(a) serial na 8
Aryadne

Rozlazła klucha, ale mówiąc szczerze i patrząc na to jakie seriale produkuje się ostatnio, to brakuje mi go, jestem go w stanie przyjąć nawet z tą ciepłą kluchą.

ocenił(a) serial na 9
reynewan79

Dokładnie tak. Marco Polo został zatrzymany przez Khana niby ze względu na charyzmę i zdolność ciekawego opowiadania a w serialu ilekroć go o coś pyta ten tylko stoi i ledwie wygdaka dwa słowa, co jest ekstremalnie frustrujące. Ja rozumiem, że czasem mogło mu zabraknąć słów przez stres albo jakąś wyjątkową sytuację ale to powinny być wyjątki od reguły a nie na odwrót. Najpierw należy pokazać regułę a potem od niej odstępstwa

ocenił(a) serial na 8
AiS_366

O,o,o właśnie to, minęło już trochę czasu, ale pamiętam że żałowałem że głównej postaci nie grał ten jego towarzysz, czy to nawet krewny, ten z brodą. Aktor z filmu Suburra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones