PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833870}

Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca

Mao Mao: Heroes of Pure Heart
7,1 57
ocen
7,1 10 1 57
Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca
powrót do forum serialu Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca

Wkońcu

ocenił(a) serial na 9

Wkońcu cartoon network dało coś jednocześnie dobrego i nowego a na cartoon network rzadziej się zdarza że łączą się w to.
Mao mao według mnie to bardzo dobra kreskówka i bohaterowie ich wygląd i animacja to daję temu filmowi duży plus oby tak dalej

ocenił(a) serial na 1
raf_pix

Stwierdzisz co innego po szatach maomao

raf_pix

To jest zaraz przy Eliocie i Fungis'ach dosyć dobra i udana nowa kreskówka powinni znowu ją emitować albo szybko kupić dalsze sezony bo jak na razie od kiedy przestali je emitować to CN włączam głównie dla Gumball'a bo reszta to mnie nie zaintrygowała (boże niech zdejmą to łajno w postaci młodych tytanów) to całe Jellystone czy jak to tam się zwie to po zapowiedzi jakoś średnio mnie przekonuję szczególnie ta brzydka kreska i w dodatku po raz kolejny skrzywdzone klasyki Hanny-Barbery a Monster Beach tak samo te Hawajksie klimaty mi nie leżą po Mao Mao miałam nadzieję że CN w końcu idzie w dobrym kierunku ale jak tylko przestali puszczać Mao, Eliota i Fungisy to znowu ten kanał nieco stracił w moich oczach i chyba w nieskończonność będą dowalać od tak rozsypane niczym puzzle z pudełka odcinki Gumball'a a wielka szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones