PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833870}

Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca

Mao Mao: Heroes of Pure Heart
7,1 57
ocen
7,1 10 1 57
Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca
powrót do forum serialu Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca

Już w pierwszym sezonie serial doczekał się cenzury w Polsce i prawdopodobnie w niektórych krajach Europy. O ile mnie pamięć nie myli, to wycięto sceny z odcinków: 11 (choć nie mam pewności, bo nie jest dostępny w internecie, cenzurę widziałem w rosyjskiej wersji), 12, 15, 20, 21, 23, 34, 39 i 40 (tam to była ekstremalna cenzura, bo usunięto aż około półtora minuty).

ocenił(a) serial na 1
ChrisTheMiraculer

No i dobrze! A tak w ogóle nie szanuję twojej opinii!

Andrzej_Kamper

Przykro mi, jeśli mój komentarz nie zachwyca, ale taka jest tylko moja uwaga.

ocenił(a) serial na 1
ChrisTheMiraculer

Chodzi o to, że nie cierpię, nawet gardzę, Mao Mao Mao Mao Mao Mao Mao Mao Mao Mao Mao

ChrisTheMiraculer

A co się działo w tych scenach że ich nie pokazano?

Sasza9658

Opisując najkrócej jak się da, to usunięto sceny, w których występowała "przemoc"
(szczególnie w odcinku 40). Oprócz tego pozbywano się "zbyt nieodpowiedniego języka" (odcinek 23), fragmentów lekko kontrowersyjnych czy innych scen, gdzie występowały jakieś "nieodpowiednie zachowania" (na przykład odcinki 11, 12, 15, 20, 21). Po prostu usuwali sceny, które uznali za nieodpowiednie, kontrowersyjne, nienadające się do emisji. Wziąłem to tak w cudzysłów, bo cenzura w tym serialu ma cenzurę na takim samym poziomie, co cenzura w Gumballu. Niestety to kwestia tego, że znajdujemy się w części Europy (Europy Środkowo-Wschodniej), gdzie na obecnym CN obowiązuje straszna cenzura... To oznacza, że na przykład Niemcy i inne kraje Europy Zachodniej mają zdecydowanie mniej cenzury niż my. Oj, jednak się rozpisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones