Mamy to (2021)
Mamy to: Sezon 1 Mamy to sezon 1, odcinek 1
odcinek Mamy to (2021)

odcinek 1

22m
6,5 22
oceny
6,5 10 1 22
Mamy to
powrót do forum s1e1

Serial próbuje naśladować 'Modern family' ale robi to nieudolnie. W pseudo-nowoczesnej otoczce dostajemy stereotypy na poziomie TVP a żarty potykają się o swoją brodę. Gra aktorska nie jest może najgorsza ale nic to nie pomoże w sytuacji kiedy scenarzyści chyba przespali ostatnie 20 lat.

sidonie_80

obejrzałam pierwszy odcinek w urywkach i operator kamery to jakiś totalny nieuk, praca kamery jest żenująca :( jaki i reszta tej produkcji ;p

Kasha

Akurat praca kamery to zamierzony zabieg, serial jest kręcony trochę w stylu mockumentary jak właśnie wspomniane modern family - to też było moje pierwsze skojarzenie. Dodaje to charakteru i uczuciu "podglądania" bohaterów w codziennym życiu. Natomiast niestety żarty są w większości "suche", a aktorom brakuje naturalności. Szkoda. Fajnie zobaczyć, że polskie produkcje próbują nowych form, szczególnie jeśli chodzi o seriale stricte komediowe to w Polsce niewiele sie dzieje, natomiast efekt końcowy jest po prostu słaby.

sidonie_80

Właśnie zobaczyłam fragment tego serialu i oczom nie wierzę, że jest to właśnie kopia amerykańskiego serialu Modern Family, a nie ma o tym żadnej wzmianki. Zżynanie pomysłu i udawanie, że to nowatorski pomysł? Porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones