PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811121}

Magnum: Detektyw z Hawajów

Magnum P.I.
6,6 612
ocen
6,6 10 1 612
Magnum: Detektyw z Hawajów
powrót do forum serialu Magnum: Detektyw z Hawajów

widział ktoś

ocenił(a) serial na 6

Już?Rozumiem ,że to zapewne remake?

ocenił(a) serial na 3
romek_krakow

tak, bardzo słabo, poziom zbliżony do nowego MacGyvera, czyli strata czasu, i nie piszę tego przez pryzmat oryginału, bo, co do zasady, nigdy nie oglądałem oryginału, tudzież zapewne widziałem pojedyncze odcinki w dzieciństwie, ale raczej bez świadomości tego co oglądam. Zatem nie miałem żadnych oczekiwań odnośnie tej produkcji, nie zmienia to jednak tego, ż ei tak byłem rozczarowany...

ocenił(a) serial na 6
Herushingu

ok.dzięki.Uważam ,że nowy MacGyver znów taki zły nie jest i te dalsze odcinki się trochę poprawiają.Nie jest to może serial który oglądam w pierwszej kolejności ,ale na wieczór zapewnia przyjemną ,niewymagającą myślenia rozrywkę.Tak ,oryginał lepiej pokazywał myślenie MacGyvera ,jego szczegóły i można było się przy okazji ciekawych rzeczy nauczyć/dowiedzieć:)

ocenił(a) serial na 3
romek_krakow

Osobiście obejrzałem cały sezon nowego MacGyvera, z tym, że robiłem to na przyspieszeniu od 3-4 odcinka, czyli niecałe 20 minut na odcinek. I nie zauważyłem poprawy, z tym, że w tym przypadku miałem przyjemność oglądać oryginał, zatem moja ocena może nie być obiektywna.

W każdym razie nie zamierzam nikomu odmawiać prawa do tego, by podobała mu się nowa odsłona MacGyvera. I w takim przypadku i Magnum powinno przypaść ci do gustu, o ile poziom nie spadnie w kolejnych odcinkach, bo mimo wszystko można założyć, że pilot miał wyższy budżet od pozostałych odcinków, bo miał kilka fajnych elementów, patrz scena otwierająca pilot etc.

ocenił(a) serial na 5
romek_krakow

widzialem 2 odcinki jak narazie to slabo strasznie nawet wzmiana o FIVE-0 i wystep Kamakuna nie pomogło,niby cos tam sie dzieje ale tempo strasznie nudne i powolne zobaczymy dalej ale chyba zrezygnuje za chwile z ogladania tego serialu.

Mar_28

na tych Hawajach to musi byś strasznie niebezpiecznie skoro tyle zbrodni co tydzień Five - O udaremnia to jeszcze kolejna ekipa Magnum P.I potrzebna;) Nie polece tam bo się boje.

romek_krakow

ja oglądam choć ma bardzo kiepski czas antenowy i czeka go anulacja po 13 odcinkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones