PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811121}

Magnum: Detektyw z Hawajów

Magnum P.I.
6,6 612
ocen
6,6 10 1 612
Magnum: Detektyw z Hawajów
powrót do forum serialu Magnum: Detektyw z Hawajów

od kiedy Higgins to kobieta? myślałam, że fajnie będzie obejrzeć remake dobrego serialu, ale taki zabieg? denerwujące, co jest z tą feminizacją głównych postaci? Higgins jest kobietą, w Sherlocku - dr. Watson jest kobietą, no i oczywiście Kopernik też była kobietą.....masakra ;/

Vixen95

Serio skandal? ;) - Akurat mi to nie przeszkadza, w serialu nawet fajnie ich relacja jest prowadzona.

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Poprowdzona jest do niczego, chyba nie oglądałeś oryginału, tam była super relacja między Higginsem a Magnumem

mack1295

Oglądałem natomiast co do tej wersji to fakt, że Higgins tym razem jest kobietą, przez pewien czas trzymało przy serialu.

Vixen95

Kicha co... Dla nich to Kopernik była kobietą pewnie. Świat stanął na głowie. Spuszczają legendy w klozecie (tak jak z McGyverem). Mam nadzieję że to jakieś wczesne przygody są jak z macgyverem bo gościu tak młody że chyba co dopiero z pieluch wyrósł. Tylko Riki jakby podobny... No i Higgins z cyckami!!!!? (mam nadzieję że z...) parodia westernu

Jacek_Wysocki

Akurat Higgis jako kobieta to najmniejszy problem tego serialu.

ocenił(a) serial na 4
Jacek_Wysocki

Dokładnie

Vixen95

Następny robi gównoburzę z niczego. Jaka feminizacja? Producent postanowił, że jedną z głównych ról będzie grała kobieta. Co Cię w tym boli człowieku?

ocenił(a) serial na 4
skalp_el

Chyba jesteś ślepy jak nie widzisz co się dzieje wszędzie jest feminizacja, geje, murzyni szczególnie gdzie grali biali...

ocenił(a) serial na 8
Vixen95

Mnie nie irytuje ze Higgins jest fajna babka tylko ze ma ok. 30 lat a jest BYLYM agentem JKM. To zaczela donosic w przedszkolu? :-)

KrzysztofzBydgoszczy

Jej agencja wyparła się jej po tym jak sama próbowała złapać człowieka, który zamordował jej narzeczonego. Dlatego jest byłym agentem. Była o tym mowa w pierwszym sezonie.

Vixen95

Feminizacja!? Wole to niż na siłe wciskanie homoseksualistów i czarnych ...

ocenił(a) serial na 8
Klintense

Natomiast homoseksualiści nie lubią jak wciska się hetero na siłę. Świat jest dla wszystkich, a nie dla takich zacofanych palantów jak ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones