PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387958}

Mafijny klan

Mafiosa
7,5 80
ocen
7,5 10 1 80
Mafijny klan
powrót do forum serialu Mafijny klan
BlackShit

dużo nie straciłeś :|

ocenił(a) serial na 10
myszyszuniaa

no jak nie jak tak ;)

no z ta porą emisji to przesadzili fakt
ale lepsza taka niż żeby w ogóle nie mieli tego puszczać - ten serial był lepszy niż się spodziewałam

hyazinth11

warto poczekać dziś jest o 3

ocenił(a) serial na 9
myszyszuniaa

serial jest naprawdę dobry. warto się poświęcić, aczkolwiek nie zawsze jest się w stanie :)

BlackShit

Ja znalazłem 8 odcinków z lektorem.

ocenił(a) serial na 8
WARIACIK

jak na razie są dwa sezony po osiem odcinków (z tym, że drugi sezon tylko po francusku, nawet żadnych napisów),
trzeci prawdopodobnie w produkcji i pod koniec 2010 wyświetlić ma francuski canal +.

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

żenuą to jest to, że serialu nie można nigdzie dostać skoro jest własnością c+.fr to czemu w c+.pl nie jest dostępny w vod w ogóle na żadnym vod pl nie ma. mogło by być nawet z ang napisami...

ocenił(a) serial na 9
adachno

serial jest dostepny z angielskimi napisami na All 4 - darmowy stream z ogromna iloscia mega dobrych rzeczy, trzeba tylko miec brytyjski adres, ale jesli zmienisz IP na UK i wpiszesz tam cokolwiek z googla, to nie bedzie problemu. Wszystkie 5 serii serialu, ktory uwazam za jeden z najlepszych ever!

ocenił(a) serial na 9
webberro

dzięęęęęki tej brat! kurva naiaslem ten post rwone 4lata temu :D przypadeg? i dont think so!

ocenił(a) serial na 9
adachno

haha, mozesz mi zalatwic randke z Sandra Paoli w podziece. Milego ogladania :)

ocenił(a) serial na 7
webberro

Dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones