PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 522
oceny
4,1 10 1 51522
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Lata mijają a scenarzyści" M jak miłość" dalej nie szczędzą nam absurdalnych akcji w serialu. Np Magda obecnie bije rekordy. Jest po przeszczepie serca ale codziennie popija winko. Może ją się nie znam ale czy tak żyje się po przeszczepie? Ja słyszałam że bierze się leki codziennie i o piciu alkoholu nie ma mowy. Poza tym to jaksobie poczyna w chwili nieobecności męża to też lekka przesada. No i oczywiście jej adoptowany synek (adopcja też odbyła sie bezproblemowo i szybko) nagle cały czas jest na obozie. Kolejny temat to Paweł i Ala którzy spakowali się w jedną walizkę i z dnia na dzień przeprowadzili się do Warszawy bez większego stresu i problemów. Co tam praca, co tam mieszkanie ..wszystko się ułoży hehe. A no i nie zapominajmy o Natalce. Liceum policyjne, potem dziecko potem , tego co pamiętam studiowała leśnictwo, nie zapominajmy że prowadzi też sklep no a teraz taka niespodzianka -została policjantką. I oczywiście cała rodzina ją wspiera i zajmuje się dzieckiem. Absurdom nie ma końca. Za każdy odcinkiem nie mogę się nadziwić:-)a jest coś co Was ostatnio zdziwiło w serialu??

aniadolan1

Nic mnie już w tym serialu nie zdziwi . :D Nawet jeśliby Lucek miał romans z Kisielową . :D O absurdach tego serialu to można encyklopedię napisać . :)

Zresztą piszemy :

http://www.filmweb.pl/serial/M+jak+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2000-88369/discussion/W pisujcjie+wg+was+najwi%C4%99ksze+wpadki+absurdy%2Ckomiczne+sytaucje+.Cz+6,278305 3?page=6

ocenił(a) serial na 4
Cobros

No właśnie nie piszemy. Forum praktycznie padło po idiotycznych zmianach.
Nawet nie ma sensu zakładać nowych tematów bo i tak lądują na pięćsetnej stronie ... z braku "lajków".

andre_

Szkoda:-( fajnie tak trochę popisać z innymi o swoich uwagch i przemyśleniach.

ocenił(a) serial na 4
aniadolan1

Przez system "lajków" ci którzy jeszcze coś piszą, muszą to robić w jednym temacie, tym najbardziej zalajkowanym. I w efekcie zamiast konkretnej dyskusji jest tam totalny bałagan.

Niestety forum filmwebu zabiło się samo.
Dziwi mnie tylko że nikt z "władz" tego nie widzi.

andre_

w nocy lecą stare odcinki i w 447 lucek upił się razem z maryśka i martą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones