PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 503
oceny
4,1 10 1 51503
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Kiedyś...

ocenił(a) serial na 7

Za dzieciaka wraz z całą rodziną oglądało się ten serial.Stare odcinki zdecydowanie były lepsze, ciekawsze no i ten nie zapomniany klimat (między innymi ścieżka dźwiękowa).

SimonCruz

Ścieżkę dźwiękową już pożyczają od NDiNZ :)
Wszystko skopali, a klimat na pierwszym miejscu, co mnie wcale nie dziwi - bo przy kaczych rządach nic nie rozkwita, poza kłamstwem, głupotą i kłótniami.

ocenił(a) serial na 10
SimonCruz

Zgadzam się.Co ciekawe,na DVD zostały wydane tylko odcinki 1-120 czyli te akurat najlepsze

ocenił(a) serial na 4
SimonCruz

Powinni wydać płytę ze starą muzyką z M jak Miłość i Na Dobre i Na Żłe!

użytkownik usunięty
SimonCruz

Ja ten serial oglądałam regularnie od samego początku (jeśli dobrze pamiętam to od 4 odcinka) do 2008 roku. Kiedyś bardzo mi się podobał. Pamiętam jak nie mogłam się doczekać tej 20 czy tam 20:40, aby obejrzeć odcinek. W tamtych latach był dużo lepszy i ciekawszy. Przestałam oglądać,bo zaczął mnie nudzić. Dzisiaj w ogóle nie ciągnie mnie do oglądania go. Nawet muzyka była lepsza. Dwójka powinna zaprzestać emitowania go, ale pewnie nie zrobi tego jeszcze długo ze względu jak przypuszczam na wysoką oglądalność. Powinni to zrobić też dlatego,że Pyrkosz zmarł blisko 2 lata temu, a nie ukrywajmy on był tam główną i ważną postacią. Bez niego serial upadł jeszcze bardziej.

ocenił(a) serial na 10
SimonCruz

A pamięta ktoś serial,,Nera księżniczka Oceani" z polskim dubbingiem na TVP 2 był emitowany. Potem na Tele 5 niestety był lektor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones