PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 541
ocen
4,1 10 1 51541
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Jak tam Marta?

użytkownik usunięty

Dawno nie oglądałam M jak miłość. Czy nadal wszyscy faceci latają za Martą? XD i czy Marta umie
już gotowac?

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

No jak możesz nie chcieć Tomka? To chodzący ideał przecież! Budzyński jest tak fajny, że trzeba się nim wymieniać. Ten uwodzicielski uśmiech ispojrzenie łobuza mają wielki urok, nie powiem! Oprócz niego podoba mi się też Wiktor, a reszta to szkoda gadać:)

elisakate

Do uroczych cech Andrzeja dodałabym jeszcze przyjemny, delikatny głos. Aż miło go słuchać, gdy mówi :D

Natomiast o jego "przystojnym inaczej" pasierbie Łukaszu szkoda wspominać....

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Łukasz nie dość, że przystojny inaczej, to jeszcze inteligentny inaczej- cała mama, można powiedzieć:)!

Andrzej nawet jak pączki kupuje, potrafi roztoczyć ten swój czar. Sklepowa jadła mu z ręki, co wcale mnie nie dziwi:).

elisakate

Martusia wczoraj znowu wzięła wolne ;/

ocenił(a) serial na 3
milenasy

We wczorajszym odcinku Marta znów dała popis swych możliwości- aktywny od rana Andrzej biega, a ona z umęczoną miną jak zwykle o wszystko miała do niego pretensje. Facet próbuje ratować tyłek jej durnemu synkowi, a ta wyżywa się na Bogu ducha winnym Budzyniu. Nie rozumiem, czemu jeszcze od niej nie uciekł. Niech w ogóle zwolni się z pracy, bo przecież Werner nie ma z niej żadnego pożytku. A tak w ogóle, to gdzie podziała się mała Ania- do adopcji ją oddali? A Łukasz to serio idiota do kwadratu.

elisakate

Andrzej wszystko robi za Martę, w dodatku przejmuje się Anią i Łukaszem jak własnymi biologicznymi dziećmi. A rozlazła Marta ciągle skacze na niego z mordą.

Już nie mogę patrzeć jak Andrzej męczy się w tej rodzinie.
Chyba tam pójdę i zabiorę go stamtąd siłą :D:D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Chętnię Ci pomogę, bo już patrzeć nie mogę, jak Mostowiaki pomiatają Andrzejem i ponawiam moją prośbę- dajcie chłopakowi jakiś romans. Obojętnie z kim, nawet z Janką, niech ma coś z życia! Ubezwłasnowolnili Budzyna normalnie. Przedtem był przebojowy, a jak tak dalej pójdzie, za niedługo będzie tak samo rozlazły jak jego żona. Ratujmy Budzynia:)!

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Facet w najlepszym wieku, a tu z seksu ma jedynie "seksowne" pochrząkiwanie Martusi :P

ocenił(a) serial na 4

Marta się strasznie postarzała. I przytyła. Wygląda na conajmniej pięćdziesiątke. Jeszcze te jej ubrania...

filmowa1fw

Dokładnie.
Nie wiem czy to jakaś choroba czy nie, ale w każdym razie - Marta okropnie się postarzała.
Jej wygląd i ubiór to coraz większy dramat.
Z odcinka na odcinek jest z nią coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Obecne odcinki bez Marty są nudne,szkoda ze ją wywali jej poczucie wiecznego zmęczenia były mistrzostwem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones