PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 434
oceny
5,4 10 1 2434
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Dobra,od początku. Postacie z genialnego komiksu, uczyniono idiotami, humor jest tak prymitywny, obrzydliwy, że aż szkoda pisać, a animacja tak ohydna i wstętna, że już wolę obejrzeć "Foodfight!". Poprzedni serial nie był świetny, był parodią komiksu - ale dobrą parodią, dobrze zrobioną parodią, dobrze napisaną parodią, parodią zrobioną z szacunkiem do komiksu. To coś kontynuuje swą plugawą egzystencję już od trzech lat, zatruwając dziecięce umysły! Już lepiej obejrzeć "Batman i Robin". 1/10.

użytkownik usunięty
BILLYBATSON2004

A najgorszy ze wszystkiego jest chyba nowy głos Bestii - reszta gangu ma normalne głosy, ale zachowują się bardziej dziecinnie (nawet Raven, niestety...), a Bestia na odwrót - zachowuje się praktycznie tak samo, ale ma nowy głos, i to tak obrzydliwy, że omal nie spadłem z krzesła. Gdyby go nie zmieniono, to dałoby się jeszcze oglądać ten cyrk, a tak to porażka...

ocenił(a) serial na 3
BILLYBATSON2004

Tamci tytani nie byli parodią, przynajmniej nie przez większość czasu. poruszano tam często poważne kwestie.

użytkownik usunięty
Wostock

Luźna adaptacja a parodia to nie do końca to samo - a Teen Titans GO to nie parodia, tylko raczej profanacja.

ocenił(a) serial na 8
BILLYBATSON2004

chyba Cię trochę poniosła nostalgia do serialu z dzieciństwa, kiedy wspominałaś o „genialnym komiksie” i „plugawej egzystencji” nowego SERIALIKU dla dzieciaków do obejrzenia i zapomnienia w stylu Pingwinów z Madagaskaru lub innego Eda, Edda i Eddiego...

ocenił(a) serial na 1
Darth__Envious

Nie wiem, co sobie myślałem, gdy umieszczałem tu ten post. Szkoda, że na Filmwebie nie ma opcji usuwania swoich dawnych wpisów.

użytkownik usunięty
BILLYBATSON2004

Mi tam się podobał.

ocenił(a) serial na 7
BILLYBATSON2004

Masz ty rację. Ta bajka to podróbka poprzedniej, a animacja jest tak kiepska, że już Masyanya ma lepszą.

ocenił(a) serial na 2
Andrzej_Kamper

A z jakiegoś powodu dałeś mu 7/10

ocenił(a) serial na 1
BILLYBATSON2004

Co racja to racja ja też nie mogę przetrawić tego mózgotrzepu mam nadzieję że to zdejmą jak najszybciej bo oglądać się tego nie da i ja wiem pod jaką kategorie wiekową jest to robione ale na miłość boską to jest tak głupie że mój mózg się topi od tej gangreny serio już animacja w starszych tytanach była o niebo lepsza a tutaj to dno dna i ten humor jest do bani i zachowanie postaci dosyć irytujące a odcinki prawie o niczym.

ocenił(a) serial na 7
BILLYBATSON2004

Ja lubię (trochę) ten serial... Kreskówkę... Bajkę... Ale trochę humoru o g*wnie, rz*gach i pie*dzeniu.

ocenił(a) serial na 1
BILLYBATSON2004

Co racja to racja. Bardzo denny serial, a niestety to nie jest wyjątek. Jest już wiele bardzo słabych seriali jak ben 10 reboot, etc. Zrobiła się moda na hiper super infantylne kreskówki, że na cartoon czy disneyxd nie ma co oglądać, bo wszystko dla 3-latków. A niestety potrafią je puszczać bardzo długo i zdaje się, że to dalej leci, a ileż to dziadostwo ma sezonów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones