PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 436
ocen
5,4 10 1 2436
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Wiem że mój post nie będzie czymś zaskakującym i że pełno takich w internetach na temat tego cudaka ale guzik mnie to obchodzi tak więc od czego by tu zacząć od koszmarnej i strasznie prostej, prymitywnej i brzydkiej kreski która obraziłaby nawet głucho-niewidomych postaci idiotów o IQ mniejszego od parapetu i niczego dobrego nie reprezentują tylko czystą głupotę humor zbyt obrzydliwy i nazywanie go durnowatym to byłoby czystym niedomówieniem odcinki o niczym praktycznie a jak o czymś to o istnej beznadziei postacie co chwila drą ryja i ich głosy a raczej ich barwa jak to że próbują być na siłę fajni jest nie do zniesienia no i na siłę zbyt memowy że tak to ujmę twórcy na siłę wpychają nam do gardła tą kolorową papkę i ich gagi to szczyt miernoty i buractwa nie wiem jak takie coś nadal istnieje i koegzystuję w naszej czasoprzestrzeni ale powinno jak najszybciej zniknąć by przestało odmóżdżać biedne dzieci które niekiedy są narażone na ten badziew tak więc ten nowotwór wyskrobany ze studzienki Czarnobylskiej niech kiedyś lub szybciej zniknie z anteny na wieki wieków kiedy tylko widzę jak leci ten zakalec to szybko przełączam na inny kanał bo szkoda mi czasu na ten festiwal żenady i tak obejrzałam parę odcinków żeby nie było i dla tych co lubią ten serial to może i jestem sztywniarą i nie rozumiem ukrytego istnego ,,geniuszu" tego humoru jak i całokształtu ale jak chcecie to se go lubujcie i oglądajcie ja nie mam z tym problemu i nadal stoję na swoim tak więc bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones