PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 436
ocen
5,4 10 1 2436
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

5 + 1 z sentymentu

ocenił(a) serial na 4

No niestety ale muszę powiedzieć że nowa wersja młodych tytanów jest taka sobie.Momentami jest całkiem śmiesznie,troszeczkę nawiązuje do starszej wersji no ale niestety to nie to samo zupełnie inny klimat.Serial mogliby zrobić lepiej tragedii nie ma no ale jak mówiłem mogłoby być lepiej.

ocenił(a) serial na 4
roman876

To były zalety teraz wady ;)
-Nie wiem jak można z najmroczniejszej postaci z całej grupy zrobić fankę kucyków piny pony.
-Prawie każdy odcinek kończy się bezsensownie
-Postacie wyglądają bardzo dziecinnie.
-Batman to po prostu tragedia..................wygląda jakby był to dzieciak w kostiumie batmana .Na tą postać można postawić zasłony milczenia.Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 7
roman876

Nie ważne jak będzie źle, zawsze będzie lepszy od Sonic the Hedgehog z 1994

ocenił(a) serial na 7
roman876

po prostu to taki trochę surrealistyczno-komediowy klimat (jak pora na przygodę), ale na początku miałem tak samo jak ty. praktycznie wychowałem się na oryginalnej kreskówce i kiedy dowiedziałem się, że ma powstać ta wersja i że ma tak wyglądać od razu powiedziałem NIE tej abominacji i nie oglądałem tego dopiero kiedy nie było nic w telewizji włączyłem maraton tych młodych tytanów i jak zacząłem się śmiać z ich akcji i całkowicie randomowych zdarzeń/kawałów naprawdę się wciągnąłem, w ogóle nie da się przewidzieć fabuły ba nawet w jednym odcinku wszyscy umarli na końcu, a moim ulubionym odcinkiem jest "Let's Get Serious" :D
Ale nadal szanuję twóją ocenę, po prostu serial nie jest dla każdego, on jest tylko dla dzieci i ludzi którzy lubią surrealizm. :)

użytkownik usunięty
roman876

Chyba miało przypominać Naruto SD,ale coś nie wyszło tak zniszczyć serie to woła o zemstę

ocenił(a) serial na 4

Ten serial to obraza dla fanów TT i ja nikomu tego nie polecam.Zniszczenie rewelacyjnego komisu i poprzednika

użytkownik usunięty
roman876

zgadzam się

ocenił(a) serial na 4

Aż strach się bać jaki jeszcze serial zniszczą

użytkownik usunięty
roman876

mogliby puścić dalszą serie Power Rangers Megaforce bo drugi sezon był nie puszczany

roman876

Najprawdopodobniej znisczą także Strange hill high(Ponieważ sezon 2 jest nie puszczany w Polsce)!

roman876

Przecież ten serial to autoparodia. Nie bądźcie debilami i oglądajcie ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 1
roman876

Popieram! 1/10, i to właśnie sentyment, do poprzednika, budzi we mnie nienawiść do tego czegoś.

ocenił(a) serial na 4
BILLYBATSON2004

Bardzo chciałbym żeby była kontynuacja poprzednika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones