PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 436
ocen
5,4 10 1 2436
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

...

ocenił(a) serial na 5

starsza wersja była zdecydowanie lepsza

ocenił(a) serial na 4
altbur

Starsze zawsze jest lepsze. Ale to nie jest złe, jeżeli spojrzy się na to na luzie to bywa nawet bardzo zabawne. Można się przyczepić do tego że cały czas grają na jednym schemacie "Ci którzy robią coś głupiego zawsze mają rację, a Ci trzeźwo myślący zawsze są w błędzie". Mnie najbardziej przeszkadza to, że dzięki temu, "Young Justice" zostało anulowane.

ocenił(a) serial na 9
jangru1804

Young Justice nie zostało anulowane przez to, lecz przez to iż zabawki z tej linii się nie sprzedawały.

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

Chodziło mi o to że Young Justice zostało zastąpione tym. Źle się wtedy wypowiedziałem

ocenił(a) serial na 9
jangru1804

Wole żeby zostało zastąpione czymś przy czym można się pośmiać z wieloma nawiązaniami do DC niż jakimś crapem które niestety serwują typowe stacje młodzieżowe w dzisiejszych czasach ;/

altbur

gdy to widzisz chcesz powiedzieć What the F.uck albo bitch, please

Scarface_filmweb

albo fukk you bitch and the click you claim, ~ to be a player but i fukk your wife!
stara (wersja) byłaby lepsza gdyby nie udawali, okrywając jej płaszczykiem patosu, że coś się tam trzyma kupy (albo zrobili tak, żeby się rzeczywiście trzymało). w nowej przynajmniej się z tym nie kryją, http://www.youtube.com/watch?v=xhhOMceBJv8 jeszcze tylko tego na intro brakuje <mózg... musi się zregenerować>

ocenił(a) serial na 7
altbur

Dla mnie to dobra parodia. :) oraz tysiące ester eggów, np. w jednym odcinku widać szkielet ubrany w oryginalny strój brata blood'a albo na drzewie wyryte serduszko z imieniem tej pomagierki jokera a obok skreślony znak batmana trzeba traktować ten serial jako czystą komedie z pokroju strasznego filmu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones