PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 436
ocen
5,4 10 1 2436
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Młodzi Tytani Akcja to świetny serial z dużą dawką śmiechu i wspaniałym polskim dubbingiem. Twórcy tej parodii zasługują na wielki brawa !!!

fanseriarli10

Najlepsze jest to, że TTGo to parodia parodii :P
Mimo to nie mogę zdzierżyć tego serialu... Jakoś tak wychowałam się na "mrocznejszym" (pffffff...) tonie i nie do końca mi to podchodzi. Obejrzałam trochę odcinków, ale widocznie jestem za stara.

Jane1239

Absolutnie nie jesteś za stara , oni po prostu stworzyli beznadziejny kicz, też obejrzałem parę odcinków ale więcej tego chłamu nie obejrzę tych ich karykatur, dawać normalnych Młodych tytanów z 2003!:D

GalaQXus

Uf co za ulga!! Wiesz na przykład mojemu kochanemu braciszkowi się podoba, a kiedy mu pokazałam smak mojego dzieciństwa stwierdził, że on woli to COŚ...
Ostatnio z nostalgii zaczęłam oglądać piąty sezon i stwierdzam, że tęsknię :(

Jane1239

Łączmy się w bólu ;(

ocenił(a) serial na 2
Jane1239

na szczęście moja siostrzyczka woli bajki z mojego dzieciństwa

ocenił(a) serial na 4
fanseriarli10

Ty chyba sobie żartujesz.Brawa? Za co ? Ten serial to obraza dla fanów Teen Titans.Tego się nie da oglądać,jeśli coś jest warte obejrzenia to poprzednik z 2003 roku ale na pewno nie to ścierstwo

ocenił(a) serial na 10
fanseriarli10

Zgadzam się, TTGO wymaga czasem też wiedzy z poza "normalnego serialu" który NIE BYŁ ''parodią" jak mówią fani pewnego nostalgicznego youtubera, a po prostu kiczem i obrazą dla fanów DC. Brawa dla twórców TTGO, bo uważam za 3 razy lepszy od cartunowego TT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones