PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814830}
6,9 926
ocen
6,9 10 1 926
Młody Piłsudski
powrót do forum serialu Młody Piłsudski

Całkiem niezły. Czekam z niecierpliwością do wiosny oby zobaczyć cóż to duet Wencel-Sokół wymyślili.

ocenił(a) serial na 8
Kathia_3

Wiosna mnięła i nie ma. Skasowali tak dobrze zapowiadający się serial?!?

Alex_Tyler

Może tej jesieni się uda ;)?

ocenił(a) serial na 8
S_J_Wilk

Oby.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

ma poleciec w całości zaczynając jakoś na przełomie listopada 2019

ocenił(a) serial na 8
stephen_barney

Super. Dzięki za info. Byłeś na filmie Piłsudski? Dla mnie 8/10.

Alex_Tyler

Dzisiaj pierwszy odcinek na TVP :)

buterfly

Na razie ok

db380

3 odcinek z 13 a już 167 ocen. Pytam z ciekawości, czemu to robicie?

Bzium_3

Bo jest dobry to widać

db380

Jaki by nie był, 3 z 13 to nawet nie 25% serialu. Przez najbliższe odcinki może wydarzyć się wszystko, może zostać arcydziełem albo mierzyć do rangi nierozumienia. Według mnie to tak jakby ocenić film po trailerze argumentując bo jest dobry to widać. Poza tym dobry to 7 a Twoja ocena to 8 ;P
U innych widzę też 9 czy 10 a na pewno każda z tych osób kieruje się w życiu powiedzeniem nie oceniaj książki po okładce. 3 odcinki jak dla mnie to okładka.

Bzium_3

Nasze seriale mają to do siebie że jak początek dobry to reszta też pod warunkiem że nie będzie miał 1500 odcinków .Zerknij sobie wstecz na nasze seriale szczególnie historyczne .Niestety niektóre z nich musiały przejść cenzure ale to trzeba zrozumieć

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

Pierwszy odcinek już na vod !!!

Nataljet

Wiadomo, kiedy będzie wyemitowany 2. odcinek?

ocenił(a) serial na 8
Azzurro

W niedziele po Wiadomościach będą puszczać. Na vod też już jest.

ocenił(a) serial na 2
Kathia_3

Jak zwykle w polskich serialach nie rozumiem co aktorzy mówią- tak niewyraźnie, że trzeba się we własny język wsłuchiwać...

ocenił(a) serial na 5
Stokrotka530

Prawda. Każda polska produkcja to straszna kicha, jeśli chodzi o dźwięk.Czy to film, czy serial. Jeśli mam taką opcję, to czasami cofam po 3 razy, żeby wreszcie usłyszeć....

smeagol08

Poszukaj w internecie to się dowiesz dlaczego mamy taki dźwięk a nie inny i nie cofaj tylko podgłoś

ocenił(a) serial na 6
Stokrotka530

gdzieś kiedyś Pazura starszy mówił o tym ,nasze "gwiazdy" po prostu niewyrażnie gadają bo o mówieniu nie ma mowy

ocenił(a) serial na 2
kakalaken

I to ciągłe wrażenie, że wypowiedzi aktorów są jakby odczytane z kartki, bez żadnych emocji włożeonych w wypowiedzi.

Kathia_3

Ano niezły. Pod warunkiem, ze podejdzie się do niego z przymrużeniem oka i jak do filmu przygodowego. Nie neguję faktu, ze Józef Piłsudski istniał naprawdę, bo są na to dowody, ale żeby nazywać ten film biograficznym czy historycznym to juz gruba przesada

ocenił(a) serial na 9
Kathia_3

Po dwóch odcinkach trzyma poziom. Zobaczymy co bedzie dalej. Tytuł sie zmienił, nie ma Ziuk, tylko Młody Piłsudski. Niech ktos doda jakies zdjęcie do główną strone do serialu :) ja akurat z tel pisze i nie mogę

Kathia_3

Po zobaczeniu scen z burzą a potem sceny walki w lesie w drugim odcinku stwierdzam, że trochę lipa, na plus muzyka, nie wiem czy będzie mi się chciało to oglądać dalej.

tyt80

Ta burza i latający ludzie nie była taka zła jak na polskie warunki. Ale potem to karate po polsku było masakrycznie komiczne.

ocenił(a) serial na 2
McGyverPL

Zarys serialu historia dobra. Ale polscy pseudo-reżyserzy fszystko spieprzą. I wychodzi z tego gówno. Co odcinek to gorzej. Historja obyczajowo romansowa. W każdym odcinku 40min to bzdety o babach i przynudnawe dialogi. Niestety 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones