Lucyfer
powrót do forum 5 sezonu

Niestety 5 sezon jest przynajmniej moim zdaniem tragiczny. Kompletnie mi sie nie podoba i jeszcze ten odcinek czarno biały. Po prostu śmiech na sali. Wcześniejsze sezony były dużo lepsze.

ocenił(a) serial na 8
aureliarose

Wg mnie trochę gorszy od np. czwartego, ale tragedii nie ma. Chociaż zgodzę się, co do odcinka noir, połowę obejrzałam na suwaku i zastanawiałam się - po co? Gdzieś czytałam, że 5a był wymyślony na szybkiego, bo cały sezon z 10 wydłużyli się do 16 odcinków, a pierwotny pomysł na sezon pokażą właśnie w 5b. Mam nadzieję, że jeszcze dadzą czadu ;)

ocenił(a) serial na 10
aureliarose

Moim zdaniem cały sezon trzyma poziom i ogląda się tak samo super i lekko jak poprzednie. Odcinek czarno-biały też bym wycięła ale resztę bym już zostawiła. :)

ocenił(a) serial na 8
olchowik

Niestety ja też przewinąłem ten odcinek czarno biały. Po obejrzeniu wszystkich odcinków uważam że to zdecydowanie najgorszy sezon. Wygląda jak zrobiony na siłę i tylko dla kasy.

użytkownik usunięty
aureliarose

Nie zapominaj że to nie był cały 5 sezon

ocenił(a) serial na 10
aureliarose

Owszem - po pierwszej częśći 5 sezonu absolutnie się zgadzam. Obejrzałam jednak teraz cały 5 sezon i nie było wcale najgorzej. Aczkolwiek prawda jest taka, że to już wszystko takie dziwne, czuć że serial stracił ikre. Ale w sumie i tak jest moim top 10 :)

ocenił(a) serial na 9
aureliarose

co ty za glupoty opowiadasz sezon 5 jest najlepszy i najciekawszy a 1 czy 2 odc slabsze nic nie znacza wobec calosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones