Lucyfer
powrót do forum 5 sezonu

Jeżeli 5B i 6 sezon takie będą to uznam, że tutaj nie spaprali ani jednego epizodu w całym serialu a to dość rzadkie.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

ma być szósty sezon? myślałam, że 5B to już koniec.

ocenił(a) serial na 10
olchowik

6 sezon jest potwierdzony na 2022

ocenił(a) serial na 7
olchowik

4 sezon był miał być ostatni, a powstał 5. 6 i 7 pewnie też powstanie bo serial jest popularny...

ocenił(a) serial na 10
w00dy_alen

a wiesz, że nie miałabym nic przeciwko 7 sezonowi? :) piąty sezon podoba mi się równie mocno jak i poprzednie, wciąż idzie się uśmiać, szczególnie gdy razem pojawiają się Lucyfer i Dan. więc jak dla mnie to byłaby bomba :)

ocenił(a) serial na 7
olchowik

No tak, dlatego nie ma sensu wierzyć w plotki, o ostatnim sezonie. Na pewno jeszcze kilka sezonów będzie. Bo serial trzyma poziom i oglądalność też ma raczej dobrą.

ocenił(a) serial na 10
olchowik

"wciąż idzie się uśmiać, szczególnie gdy razem pojawiają się Lucyfer i Dan."
Top 1 of comments that didn't age well

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Właśnie skończyłem 5a (że użyję Twojej terminologii ) . Potwierdzam. Rewelacja. Wszystkie odcinki mi się podobały , ale 6 jakoś szczególnie.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Mi natomiast 5 sezon nie odpowiada bo chcieli dobrze, dodać lekko głębi postaciom, jednak moim zdaniem, rzucili się na głęboką wodę i momentami troszkę przesadzili przez co robi się zbyt dramatycznie a momentami, aż kiczowato z równie kiczowatymi efektami, gdzie wygląda sitcom stworzony przez grupę studentów w ramach zajęć czy gorsza budżetowej opery mydlanej , Michał wygląda dziwnie ta mimika Toma jest jakoś sztuczna, strasznie mnie to bawiło , bo moim zdaniem to było również koszmarne i strasznie kuło mnie w oczy , jednakże tragedii nie było, plus za to, że nawiązali do czasów 40, gdzie jako fan gry Mafia , byłem zadowolony, plus nawiązanie do pewnego seryjnego mordercy (nie wymieniam by w pewien sposób nie spoilerować, jeżeli ktoś kojarzył by jego historię z filmu bądź książki), finałowa scena nagrana najgorzej ze wszystkich ale po tym już widać, że po prostu Netflix, skąpi kasy na Lucka a szkoda bo dalej jest olbrzymi potencjał, a widać, że tu brakuje kasy....

ocenił(a) serial na 8
KulturalneOcenianie

Zgodzę się. Ten sezon bez większego polotu. Te ciągłe rozterki pani detektyw aż mnie drażniły raz chce być z Lucyferem za chwilę się waha i tak bez przerwy. Maize taka rozchlipana też na minus toż to demon najlepsza w torturach a tu widzimy ją cały czas smutną i poplakującą. W poprzednich sezonach była tą zabawną stroną ciągnącą ten serial jak dla mnie. Zabrakło mi Trixi btw pani detektyw musiała dostać podwyżke aby opłacać opiekunke 24h bo jak nie jest w pracy to w wolnych chwilach ugania się za Lucyferem. Tom jako Lucyfer 10/10 natomiast jako Micheal to jakies niedopracowanie. To jest archanioł a chodzi cały czas jakiś taki pokrzywiony jakby dopiero co z jakiejś dziury wylazł.

filmmaniak_3

Wytrzymałem 1.5 odcinka. Dla mnie poziom scen i dialogów 5 sezonu jest dramatyczny. Zupelnie inny serial niz poprzednie 4.

filmmaniak_3

Serio? Najgorszy sezon.
Chociażby odcinek 4 to szczyt żenady... Jakby komuś się skończyły pomysły, istna zapchajdziura. ŻENADA.

filmmaniak_3

5 sezon to jawne lobby netflixa

ocenił(a) serial na 8
vasil_zajcev

5 sezon dla mnie to porażka. Odcinek czarno-bialy najgorszy ze wszystkich odcinków kiedykolwiek zrobionych w tym serialu. Tego nie dala sie oglądać. Kto wpadł na ten pomysl? W ogóle w tym sezonie brakuje dobrych dialogów, jakby scenarzyście skończyły sie pomysły. Na Chloe i jej miny patrzec nie moglam. Dopiero dwa ostatnie 2 odcinki przypominały starego dobrego Lucyfera. Jesli ma byc jeszcze 6 sezon w 2022 to ja podziękuje. Co za duzo- to nie zdrowo.

ocenił(a) serial na 10
patyska95

Mnie jakoś gra Chloe nie zachwyca wręcz w tym sezonie mnie denerwowała. Co do Mazzie ona jest rewelacyjna.... Michał.. Cóż dziwna ta akcja z nim jakoś te miny mnie nie przekonują... I może jestem jedyna ale jak dla mnie Lucyfer nie powinien być z Chloe... Tylko znowu wróci do piekła....

ocenił(a) serial na 8
princes125

Chloe to akurat najlepsza postac w tym serialu:D Lucyna to juz bardziej irytujaca postac :P
A tak po za tym to Amenadiel bardzo mi sie podoba,5 odcinek i duet Amenadiel-Chloe byl bardziej zgrany niz Chloe i wnerwiajaca Lucyna.Ale w tym sezonie Lucek wkoncu zaczol po tysiacach lat dorastac i to zasluga Chle,co Cie tak irytuje:P

ocenił(a) serial na 10
Morden74

Jakoś po zmianie wyglądu mnie irytuje... Amenadiel co do niego to rewelka w tym sezonie. Dużo go jest i ciekawe wątki ma... Lucyfer najlepszy był z tym wężem... Wolę Lucyfera bez okazywania uczyć Chloe te jego zagrywki były ciekawsze.

ocenił(a) serial na 8
princes125

Dobrze ze jestes w mniejszosci :D Ja akurat mialem juz dosc dziecinnego diabelka,wkoncu jest krolem piekiel a nie burdelu.Wlasnie dzieki Chloe jego postac wkoncu da sie bardziej lubic a ich pierwszy raz tez wyszedl swietnie,bez zbednego przesadyzmu,swietnie Netflix to zrobil:D Co do Chloe ze Cie tak irytuje,ja napisze ze to sliczna kobieta z naslodszym usmiechem:D

ocenił(a) serial na 8
princes125

Tekst z wężem wygrał cały ten sezon :)

ocenił(a) serial na 10
princes125

Najlepszy serial jaki widziałem a oglądałem wiele.Lauren German w roli Chloe uważam

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Dla mnie 5A było najnudniejsze ze wszystkich sezonów. Lucyfer jakiś taki inny, nudny, mało zabawny. Dopiero w ostatnim odcinku (może dwóch) zaczął przemawiać przez niego ten "stary" Lucyfer. W piątek premiera 5B, mam nadzieję, że będzie zdecydowanie lepiej...

ocenił(a) serial na 7
filmmaniak_3

Ja właśnie totalnie uważam że się popsuł... Nadal był w jakiś sposób ciekawy, ale myślę że dlatego, że w końcu chciałam żeby Luci I Chloe byli ze sobą na serio. Już trochę szczerze mi sie znudziła ta cała zabawa "will I or will I not" I Lucyfer który wciąż przeinacza rady i się w ogóle nie uczy. Tak się cieszylam na słowa Dana który powiedział mu w końcu to co pragnęłam usłyszeć przez całe 5 sezonów (to o tym żeby się nie pytał o rady i pogadał z nią normalnie) I kurde tak się obawiam że 5b będzie beznadziejny. Zwiastun załamał mnie. Widać że na siłę szukają tematu i problematyki. Boję się tego co będzie jutro....

beaSw

Wszyscy ci aniołowie to chodzące niedojdy a jeszcze gorzej pokazano ich ojca, no do diabła co to miało być. Ostatni odcinek to poprostu brak kasy na CGI, bardzo pojedyńcze ujęcia latania. Nie widzę motywu czemu miałby być 6 sezon skoro Lucy został Bogiem.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

pewnie będą wyciągać Dana z piekła skoro pokazali na przykładzie tego kierowcy ciężarówki , ze można się przeflancować z piekła do nieba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones