Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 24
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Diabeł dotrzymuje słowa

A Devil Of My Word 43m
9,1 1 399
ocen
9,1 10 1 1399
Lucyfer
powrót do forum s3e24

S03E24

ocenił(a) serial na 10

Czy to ostatni odcinek serialu wgl? Miejmy nadzieję, że nie! #SaveLucifer
Niech go przejmie kto inny Netflix, DC, czy tam Amazon whatever! Niech go uratują!
Mam gdzieś foxtv!

Scenarzyści, aktorzy fani walczą o nową wytwórnię życzę im tego i sobie, żeby im się udało nagrać i 4 sezon i kolejne w przyszłości gdzie indziej, tak by FOX żałował tej swojej durnej decyzji!

A Chloe...cóż czekaliśmy 3 sezony, by w końcu załapała, że wszystko co Lucyfer jej mówił nie było metaforami. Jej mina hmmmm :O ;P

krychu9

Dokładnie - 3 pieprzone sezony (no dobra, już w drugim była okazja ale tego nie zrobiono), w s3 totalnie to olano a na koniec ląduje taka petarda. Jako cliffhanger sezonu chyba lepszego nie mogło być (nawet panowie i panie charakteryzatorzy odwalili kawał dobrej roboty w porównaniu do tego marnego cgi z s1/s2) ALE jako koniec serialu.. damn you, FOX! :( Tak, wiem, to ogólna praktyka anulowania serialu ale powinni to jednak robić tak, aby twórcy mieli okazję dokończyć serial w jakiś rozsądny sposób - nawet gdyby mieli ku temu zrobić tylko 1 odcinek. Ten finał pokazał, że się da - Sinnerman wreszcie był Sinnermanem i w zasadzie sam finał pokazał, jaki był cholerny potencjał w postaci Kaina, którego zaczęto wykorzystywać dopiero pod koniec sezonu.

krychu9

Chciałem zerknąć co sądzicie o finale a tu taka smutna nowina :(
Fajnie by było zobaczyć chociaż kilka odcinków jak pracują razem gdy Chloe już wie :-)
Potencjał na świetne wymiany zdań.
Kasacja serialu, niby spowodowana słabą oglądalnością.... ale ona nie wzięła się znikąd.
Trzecia seria to rollercoaster - raz super, raz dno. Kto zatwierdził scenariusz? Po co większa ilość odcinków względem poprzednich serii skoro brakowało pomysłów?
Amenadiel był w tej serii mega wkurzający. Jedyny plus to, że nawrócił Charlotte.
Lucek też był mega wkurzający. Przez połowę serii pieprzył o Sinermanie, że odebrał mu twarz - no ileż można.
Wątek Sinermana zrobiony po łebkach. Jakby nie wpadka z Charlotte to by nawet pazura nie pokazał.
Kain wypadł lepiej niż S, ale bez rewelacji.

lothar86

"Fajnie by było zobaczyć chociaż kilka odcinków jak pracują razem gdy Chloe już wie :-)
Potencjał na świetne wymiany zdań."
Na to liczyłem od pierwszego sezonu a tutaj wał, heh. Przez 3 sezony było 'tak samo' a teraz, kiedy Chloe wreszcie by ogarnęła co i jak - kasacja serialu. Takie przetasowanie mogło by na nowo zainteresować widzów, imo (ale za długo twórcy zwlekali robiąc tasiemiec - trzeba było to zrobić już w s2 kiedy była ku temu okazja).

ocenił(a) serial na 5
krychu9

Mam nadzieję, że będzie jednak 4 sezon. Taki koniec, bez dalszej części? To nie może się tak skończyć ;(

ocenił(a) serial na 8
krychu9

Nie wierzę że S03E24 to był ostatni odcinek.
"its all true"
and..
thats it?
hahahaha :D

ocenił(a) serial na 10
sebash6

co kurła ? to był ostatni odc?
A mogłem tu nie wchodzić, i bym ciągle na 4 sezon czekał :(
Bo dawno siętak nie uśmiałem i nie zaciekawiłem fabułą jak przy tym serialu
[*] dla Lucego

ocenił(a) serial na 8
Gryniowskyyy

#SaveLucifer
Będzie 4 sezon, jest o tym glosno.
Są też teorie że to wszystko było ustawione na cześć prawdziwego Lucyfera (szatana tego swiata) a ludzie specjalnie miali to spamowac a nawet jakby nie spamowali to by i tak byl 4 sezon.

ocenił(a) serial na 10
sebash6

To już jest teoria spiskowa niewyobrażalna mimo wszystko.
Co do ustawki...Hmmm też mi przeszło przez myśl. Bo twórcy pisali na twitterze przy ostatnim(przedostatnim) odcinku by być gotowym i spamować wpisami. Takze nwm w sumie już.
Choć anulowanie serialu z byle powodu dla FOX jest typowe niestety.

ocenił(a) serial na 10
sebash6

są dwa nowe 25 i 26 odcinek 3 sezonu ale są kompletnie z dupy nic nie wprowadzają a na dodatek czujesz się jakbyś oglądał inny serial

ocenił(a) serial na 10
marekkk4

Bo to odcinki "specjalne" jak ten z byłym mężem Dr. Lindy na początku sezonu.Miały być częścią czwartego sezonu, wplecione tak samo, jak te w trzecim, ale skoro niby kasacja, to dali teraz.Jeden wyjaśnił sprawę "głosów" słyszanych przez Ellę, o których raz wspominała, a tego drugiego jeszcze nie obejrzałem.Ogólnie, to takie luźne odcinki, umieszczone w innym czasie akcji serialu, przed wielkim "unmasked" Lucyfera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones