Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 24
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Diabeł dotrzymuje słowa

A Devil Of My Word 43m
9,1 1 399
ocen
9,1 10 1 1399
Lucyfer
powrót do forum s3e24

O co cho...

ocenił(a) serial na 5

Czy ktoś wyjaśni co się stało pomiędzy 24 odc 3 sezonu a 26??? Detektyw zobaczyła diabelską twarz Lucyfera i...i co? nic? Po prostu idziemy do następnego odc??? W którym od tak pojawia się siostra Lucyfera i też znika a kolejny odc to znowu jakieś brednie o efekcie motyla....?!?!?!wtf

ocenił(a) serial na 7
Beciak_08

Sezon 3 miał być ostatnim sezonem serialu( zanim przejął go netflix) Te ostatnie odcinki są tak jakby dodatkowe. Z tego co mi się kojarzy, to miały one być częścią sezonu, ale ostatecznie postanowili ich nie emitować (taki odrzut) i nie są fabularnie powiązane. Wypuścili je po tym jak dowiedzieli się, ze fox nie przedłuża serialu na kolejny sezon, coś na zasadzie pożegnalnego bonusu dla fanów serialu.

ocenił(a) serial na 5
Castanello

W takim razie - w porządku :) Mam ciągle mieszane uczucia co do tego serialu, raz wydaje mi się, że to jakaś nie do końca udana podróba lub inspiracja (?) Mentalistą ale z drugiej strony całkiem chętnie siadam do kolejnych odcinków i jak już zaczynałam się przekonywać to nastał final 3 sezonu i się wściekłam! To oglądam dalej.

Beciak_08

Mentalista? a gdzie tu podobieństwo. chyba jedynie że trzeba czekać aż główne postacie się spikną w końcu ale tak jest wszędzie

ocenił(a) serial na 5
meanraax

No panna-detektyw, koleś pierwotnie niezwiązany z policją rozwiązuje sprawy i wykorzystuje do tego swoje wyjątkowe umiejętności. Mi to spojrzenie nasunęło się już w pierwszym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones