Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 2 Lucyfer Sezon 2, Odcinek 16
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Bóg Johnson

God Johnson 43m
8,7 1 609
ocen
8,7 10 1 1609
Lucyfer
powrót do forum s2e16

Ucieczka z psychatryka

ocenił(a) serial na 7

Bardzo ciekawe.
Bóg musi posiłkować się buntem, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego?
Jeśli inne "postępki" Lucyfera można jakoś wyjaśnić to ten wątek jest TOTALNIE ABSURDALNY.

ocenił(a) serial na 9
chaque64

Tylko wiesz ze to nie byl Bóg?
Nie obejrzales dokladnie odcinka, bylo wyjasnione skad ten czlowiek mial taka wiedze o Lucyferze, a przedmiot ktory mu ją dał, bedzie dosyc wazny w kolejnych odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
Garrus27

Ale chodzi mi głownie o to, że Lucyfer w to uwierzył.
Wiem, że nie był Bogiem (celowo z dużej litery) i pewnie w konsekwencji będzie to miało jakieś implikacje (na razie jestem na sezonie 2 i przed odcinkiem 18, więc proszę nie spojleruj ;) ), jednak jakaś niespójność jest.

ocenił(a) serial na 9
chaque64

A pod tym kątem... to faktycznie moglo pasc jakies zdanie typu "jestes Bogiem, a ja mam ci pomagac nawiac z psychatryka?".
W sumie faktycznie jak tak spojrzec od tej strony, to tego zabraklo, tylko rzucil sie ochoczo i bezkrytycznie do dzialania, bo uslyszal dwa zdania od jakiegos randoma z wariatkowa :)

Staram sie nie spoilerowac :)

ocenił(a) serial na 7
Garrus27

Dzięki za nie spoj...
Ja już nawet nie chcę pisać o niekonsekwecjach w montażu, ale tu mogli by się przyłożyć. Inna kwestia, że ten serial nie został nakręcony by nam ukazać PRAWDĘ ;)
Na razie pozdrawiam w tych ciężkich czasach i zagłębiam się w oglądanie kolejnych odcinków (jeśli już niekoniecznie spójnych "merytorycznie to dających rozrywkę i wytchnienie) ;)

ocenił(a) serial na 6
chaque64

Jak dla mnie to był jeden z najsłabszych odcinków do tej pory, a może i nawet najgorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones