PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 980
ocen
7,9 10 1 116980
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

ogólnie pierwsze dwa odcinki dużo obiecywały, ale kolejne dwa są dokładnie o tym samym... Zbyt mało czasu poświęca się głównej części fabuły, czyli konflikcie Boga z Lucyferem, a zbyt wiele czasu kwestii Chloe i temu, czy Lucyfer pójdzie z nią do łóżka czy nie i czy ona uwierzy, czy jest diabłem czy nie..... Zapowiadało się nieźle, ale głupie żarciki i monotematyczność nie obiecują nic dobrego... chociaż mam nadzieję, że się mylę i serial wkrótce się poprawi.

ocenił(a) serial na 8
szyszka411

"Zbyt mało czasu poświęca się głównej części fabuły, czyli konflikcie Boga z Lucyferem"
To nie jest główna część fabuły.

szyszka411

To nie jest o tym. Serial jest o Diable na wakacjach. "Konflikt" ma miejsce między bohaterem a jednym z aniołów a nie bogiem.
To kryminał z elementami komiksu.
Co do "roztrzygnięcia" to na pewno jakieś będzie.

kiogu1

Z elementami komiksu? Ja tam nie widzę ani jednego wspólnego wydarzenia z komiksem "Lucyfer", ewentualnie opuszczenie piekła i obcięcie skrzydeł z Sandmana.

ocenił(a) serial na 5
LordRahl

Tylko skrzydła odciął sam Sandman, a nie Maze, po za tym kompletnie się rozminęli z komiksem. W sumie chyba tylko okładkę ktoś przeczytał.

ocenił(a) serial na 6
szyszka411

Dajcie znać kiedy ona się wreszcie dowie kim on jest wtedy włącze i obejrze.

użytkownik usunięty
Marcin5800

chyba nieprędko. Według mnie pomysł na serial był ciekawy (wątek boskości, sam Lucyfer i te jego wyjątkowe oczarowanie panią detektyw) ale zabójstwa i niektóre z pozostałych aspektów w serialu (np matka Lucyfera) naciągane straszliwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones