PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 998
ocen
7,9 10 1 116998
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

gunwiany demon

ocenił(a) serial na 3

Lucyfer w tym serialu ma charyzmę sprzedawcy aluminiowych garów i jest równie jak owe gary tajemniczy i fascynujący. Podobnie Mazikeen, podobnie wysłannik niebios. Nie wiem, kto pisał te dialogi i dlaczego konwersacja z aniołem przywodzi na myśl kłótnię przedszkolaków ani co za erotoman-gawędziarz wpadł na pomysł, że odcinek będzie nieważny, jeżeli przynajmniej co piętnaście minut nie padnie słowo 'seks" a najlepszy efekt da to wtedy, gdy nie pokaże się nawet pół półdupka. Nie rozumiem też, to pośród tego całego plastiku, męczących klisz i infantylnych tekstów robi nazwisko Gaiman. Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Zainteresowanym porządną, klimatyczną rozrywką polecam komiks.

ocenił(a) serial na 9
omnia

Mazikeen nie była wysłaniczką z niebios tylko diablicą, demonem...

ocenił(a) serial na 3
blkgapinski

Wiem :)

ocenił(a) serial na 8
omnia

Miałem identyczne wrażenie na początku. Najpiękniejszy zły z "diabelską" twarzą, banał, boskie istoty na wskroś ludzkie. Jednak to ostatnie buduje ten serial. W miarę przymykania oka na moje wyobrażenie o czym ten serial powinien być i jak wyglądać coraz bardziej mi się podobał. Jest to zabawa tematem i tak to trzeba traktować. Ciekawe są relacje między bohaterami, niektóre wątki np. Kaina i Abla również. Wizja piekła pokazana w serialu jest najbardziej przerażającą jaką widziałem. Serial na wskroś lekki i przyjemny jeżeli się do niego tak podejdzie. Komiksu niestety nie widziałem, ale chyba sobie zamówię (może to będzie początek ciekawego hobby). Swoją drogą pamiętam z młodych lat serial "Potępieniec", mało go pamiętam, ale to to bym sobie obejrzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones