PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 998
ocen
7,9 10 1 116998
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Zagadka

ocenił(a) serial na 10

Czy to, że jestem aroganckim dupkiem i chęć posiadania dzieci uważam za objaw choroby umysłowej to oznacza, iż jestem synem diabła ;)?
Na marginesie genialny serial, a sama postać Lucifera świetna :) oby tak dalej

użytkownik usunięty
barney23

nie każdy chce mieć dzieci a jeśli ktoś chce to nie oznacza to choroby umysłowej
wysoko mierzysz jeśli uważasz że dzięki takiemu myśleniu jesteś synem diabła ( on może też nie chciał mieć dzieci )

Tak serial świetny i oby go nie skończyli po 1 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
barney23

nie każdy musi być odpowiedzialny za dodatni przyrost naturalny :]
jest też róznica między mówieniem prawdy i pewnościa siebie, a byciem aroganckim dupkiem ;]

barney23

Macie racje i dlatego niedługo zostaniemy zalani przez araby (bo jest ujemny przyrost naturalny) i rodzenie dzieci będzie obowiązkiem xD

użytkownik usunięty
Melchan

zalani arabami zostaniemy przez polityków choć i tak jak zobaczą za ile mają u nas żyć będą uciekać, uciekać gdzie pieprz rośnie...
skoro PIS u władzy hm...wszystko jest możliwe z tym nakazem

Melchan

Melchan, masz na myśli konie?

titi

Gdyby tylko chodziło o konie! :< Sama bym takiego przyjęła :D

ocenił(a) serial na 1
barney23

Natura daje ci w ten sposób do zrozumienia że nie powinieneś jej zaśmiecać swoim bezwartościowym DNA.Podzielam jej zdanie.

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

Jestem zbyt idealny, by wdawać się z naturą w jakiekolwiek dyskusje, ale jasne, czemu nie - szukaj akceptacji własnej osoby w rozmowach z naturą, wycieczka np. do lasu musi być niezwykle radosna w Twoim wykonaniu

użytkownik usunięty
barney23

dobrze, że tacy idealni nie chcą mieć dzieci
świat byłby nudny bardzo nudny a natura sama w sobie nie ma tu nic do gadania

ocenił(a) serial na 10

Tak napisałaś, a w rzeczywistości jedyne Twoje pragnienie to posiadanie ze mną dziecka

użytkownik usunięty
barney23

śnij dalej

ocenił(a) serial na 10

Chciałaś napisać "śnię dalej"

użytkownik usunięty
barney23

będę mądrzejsza

the end...

ocenił(a) serial na 10

tak tylko Ci się wydaje, a pragnienie ciągle w Tobie tkwi

ocenił(a) serial na 1
barney23

A żaden wewnętrzny głos, jakkolwiek go nazwiesz , nie mówi ci abyś skoczył na bambus zanim się rozmnożysz? Upewnij się, bo wszystko wskazuje na to że zużywasz na darmo powietrze.

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

Jak nie natura, to jakieś wewnętrzne głosy- coraz bardziej wyglądasz na pacjenta zakładu. Pomijam już fakt beznadziejnej stylistyki wypowiedzi, która jedynie potwierdza, że poziom Twojej inteligencji jest adekwatny do zawartości pnia bambusa o którym napisałeś :)

ocenił(a) serial na 1
barney23

Nie moim zadaniem jest tłumaczyć czym jest przenośnia, trzeba było uważać w szkole.Jeżeli ktoś wszędzie widzi wariatów z reguły sam jest paranoikiem.Zgadzam z twoją tezą o nierozmnażaniu więc niepotrzebnie się plujesz.Co więcej, daję dodatkowe argumenty żebyś się nie plenił.Nie potrafił byś wychować nawet szympansa więc nie ryzykuj.

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

Och och och teraz się bronimy, że niby nie ma wewnętrznych głosów tylko przenośnia - urocze, obejrzyj sobie film pt Idiokracja - jesteś sztandarowym przykładem początku takiego ustroju. Pech świata polega na tym, że tacy jak ty się pewnie rozmnożą, oczywiście przypadkiem, bo tak ci "głosy" doradzą .

ocenił(a) serial na 1
barney23

Dla mnie to ganz egal czy gadasz sam ze sobą czy rozkazy wydaje ci twój pies.Nie zmienia to faktu że jesteś tylko trollem z errorem w DNA który się wypróżnia na filmewebie.Nie możesz gdzieś bez zostawiania za sobą śluzu wpełznąć i tam zostać?

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

Ja nie potrzebuję w przeciwieństwie do ciebie ani psa ani drzew do rozmów. Ale próbuj dalej, Idiokracja to bardzo realny ustrój w przyszłości, więc masz spore szanse na karierę

ocenił(a) serial na 1
barney23

Trafiłem już na osobnika który wszystkie przenośnie brał dosłownie.Miał mongolizm.

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

Pewnie trafiasz na niego codziennie - w lustrze

ocenił(a) serial na 1
barney23

Niestety nie, ale jak szukasz kolegów to może paraolimpiada.

ocenił(a) serial na 10
GullyFoyle

a dla ciebie w takim razie paraolimpiada dla paraolimpijczyków, którzy się nie dostali na paraolimpiadę, chociaż każde drzewo twym przyjacielem jest, dodatkowo te głosy, więc ty na normalne znajomości to czasu nie masz

ocenił(a) serial na 8
barney23

A żeś mu pan powiedział

ocenił(a) serial na 9
Rejst

Barney&Gully: Obydwaj jesteście tak żałośni, że aż mnie ciśnie klocek jak to czytam.

ocenił(a) serial na 8
barney23

Jesteś nikim, bo nikt kto jest "aroganckim dupkiem" się tym nie chwali. Ty chciałbyś taki być, ale jesteś tylko osobą, która chciałaby się czymś pochwalić i która nieudolnie stara się naśladować swoich idoli.

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

Zacznijmy od tego, że musiałbym mieć Tobą by potrzebować idoli, i od razu odpowiadam- nie, nie interesuje mnie zostanie Twoim idolem, swoją drogą o sarkazmie to Ty masz takie pojęcie jak świnia o lataniu.

ocenił(a) serial na 8
barney23

Jak już odpowiadasz, to naucz się pisać. Co to znaczy "musiałbym mieć Tobą"? Jesteś analfabetą? I naucz się przy okazji czytać ze zrozumieniem, uczą tego już w podstawówce - ty próbujesz udawać kogoś, kim nie jesteś, a twoim idolem jest Barney z How I met your mother, o czym świadczy twój nick i 10 przyznana temu serialowi. Nie pogrążaj się, czasem trzeba wiedzieć kiedy się zamknąć.
EoT

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

Jeśli chodzi o analfabetyzm, to spokojnie do ciebie mi dużo brakuje.
W takim razie co świadczy o tobie twój nick, skoro nie masz zielonego pojęcia o sarkazmie, to jest dopiero pogrążenie, a co do mojej literówki to inteligentny człowiek by zrozumiał, ale wybacz, ze posądziłem cię o resztki inteligencji, zresztą tak samo smutne jest odnoszenie się do not, bo patrząc na twoje spokojnie można odnieść wrażenie, że jesteś i głuchy i ślepy. Nie pogrążaj się, czasem trzeba wiedzieć kiedy się zamknąć

ocenił(a) serial na 8
barney23

Ale wiesz, że w internecie nick nic nie znaczy i służy tylko do tego by pozostać anonimowym? A, przepraszam, u ciebie jest inaczej, w końcu starasz się być kimś kim nie jesteś :).

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

W przeciwieństwie do ciebie nie mam tak nudnego życia by starać się być kimś innym, dlatego nie mierz wszystkich swoją miarą, tym bardziej, że ona delikatnie mówiąc nędzna jest

barney23

Oglądasz za dużo How I Met Your Mother, Barneyu Stinson

ocenił(a) serial na 10
Kyr3leison

A może Flinstonów? Albo Świata wg Barneya? jest tyle opcji, ale chyba jesteście zbyt szczeniakowiaci by coś więcej ogarnać

użytkownik usunięty
Sarcastic_Person

ciekawa konwersacja ale nie mogę się zgodzić "Ale wiesz, że w internecie nick nic nie znaczy i służy tylko do tego by pozostać anonimowym"
jeśli uważasz, że nick jest przypadkowy, nic nieznaczącym splotem słów to czemu nie dałaś sobie w nicku "anonimowa marud"a bądź jakoś inaczej ??
mów za siebie a nie za wszystkich

ocenił(a) serial na 8

Chodziło mi o to, że nick to nie jest Twoje imię i nazwisko, tylko luźny pomysł na Ciebie w internecie. To nawet nie jest pseudonim, pod ktorym znają cię znajomi. A sam fakt nazwania się „sarcastic" może być zwyczajnie sarkastyczne :)
Natomiast cały ten "barney" zachwyca się postacią z "How I met your mother" i usilnie stara się go naśladować. Nie potrafi w życiu realnym, więc udaje go w internecie, by choć przez chwilę poczuć się jak postać z jego ulubionego serialu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Pawlak365

Nie "wpierdalam się" w jego życie, tylko wyraziłem zdanie, że chwalenie się swoją "osobowością" w Internecie jest żenujące, a nick nie musi mieć żadnego znaczenia.

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

czyli skoro ja mam w nicku barney to się zachwycam barneyem, ale jeśli ty już masz sarkstyczny to się nie zachwycasz sarkastycznymi i nie chcesz choć przez chwilę się poczuć jak oni - baaaaardzo ciekawe. A z drugiej strony może zachwycam się barneyem z Flinstonów? Stale powielasz jeden argument i w dodatku nie potrafisz go obronić smutny człowieczku szukający czegoś ciekawego w życiu innych

ocenił(a) serial na 8
barney23

Typowe... Nie potrafisz napisać uzasadnienia po co chwalisz się swoimi pseudo cechami charakteru w Internecie, ja ci to wytykam, a ty starasz się mnie obrazić.
Piszesz "Czy to, że jestem aroganckim dupkiem i chęć posiadania dzieci uważam za objaw choroby umysłowej to oznacza, iż jestem synem diabła ;)?", w dodatku dajesz 10 HIMYM i masz nick Barney... Czy to nie wystarcza, żeby stwierdzić że starasz się go naśladować i szukasz przyklasku w Internecie?

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

Typowe... Nie potrafisz napisać uzasadnienia. się uczepiłeś HIMYM jak rzep psiego ogona, następnym razem najpierw skonsultuj się ze swoim psychiatrą zanim przeczytasz moje komentarze, bo ewidentnie Ci szkodzą. Próbuj dalej być sarcastic_person, ale prędzej świnie zaczną latać niż Ty ogarniesz sarkazm

ocenił(a) serial na 8
barney23

A żeś mu pan powiedział

barney23

zacny trolling milordzie ; )

ocenił(a) serial na 8
lirielbaenre

tylko jedna osoba domyśliła się całej tej hecy :D

ocenił(a) serial na 10
lirielbaenre

Trolling, nie trolling, komentarz dla ludzi z dystansem ;) Świat jest ponury to jest pewne :)

użytkownik usunięty
barney23

Lucifer Morningstar nie jest synem diabła, a sam jest diabłem. W odcinku pilotażowym mówi, że jest tylko aktorem w sztuce boga.

ocenił(a) serial na 10

Hahah :D Ty tak serio :D?

ocenił(a) serial na 7
barney23

Trochę mi brakuje męskości w Lucyferze :(

ocenił(a) serial na 10
Telavera

A jak chciałabyś go widzieć :)?

ocenił(a) serial na 7
barney23

Lucyfer zachowujący się jak ciepła klucha? To taka diabelska przewrotność Boskiej idei ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones