PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 991
ocen
7,9 10 1 116991
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

bo choć postać Lucifera jak najbardziej na plus tak samo jak Maze to jednak irytuje mnie infantylność zagadek kryminalnych. Rozumiem, że serial głównie składa się na rozgrywkach pomiędzy braćmi i wszystkich rozterkach głównego bohatera, ale skoro już poszli w kierunku rozwiązywania morderstw to mogli by choć trochę bardziej popracować nad scenariuszem. Poza tym muzyka w serialu obłędna.

ocenił(a) serial na 8
esin

Całkiem fajne te sprawy są . Nie najgorzej napisane przynajmniej , gdyż łączą się i często są powiązane z głównymi bohaterami dzięki czemu dowiadujemy się o nich wiele nowych rzeczy.

ocenił(a) serial na 8
esin

To samo odczucie, trochę bardziej skupić się na skomplikowaniu zagadek i serial naprawdę byłby świetny. A zazwyczaj śledztwa toczą się wokół 2-3 osób, gdzie wytypowanie winnego nie sprawia większych trudności.

ocenił(a) serial na 9
esin

Fakt. Mi też się muzyka bardzo podoba. Przyznaję rację zagadki kryminalne nie są "konkretne"...

esin

myślę, ze do całego serialu trzeba podejść z lekkim przymrużeniem oka

esin

Mnie się wydaje, że zagadki kryminalne są jedynie bladym tłem tego serialu, żeby nie był czysto obyczajowy:) Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, kogo mordują i niewiele mnie to obchodzi.

ocenił(a) serial na 7
_eFFcia_

Też mam takie wrażenie.

ocenił(a) serial na 9
_eFFcia_

1 i 2 sezon to byl lucyfer z dodatkiem kryminalnym a terza mam wrazeniaze jest zagadk kryminalna z dodatkiem lucyfera.:/ niestety skiepscil sie serial, uwielbiam go ale czasami sie zastanawiam czy nie lepiej zeby bylo 16 odcinkow a konkretnie jak w poprzednich sezonach?

ocenił(a) serial na 1
esin

zagadki kryminalne zeszły w tym serialu na drugi plan, na pierwszym planie to sprawa istot niebieskich i tu właśnie zmarnowali potencjał. Przydałoby sie więcej aniołów i demonów, wtedy ta sprawa całej boskości trzymała by sie kupy. Kolejna sprawa to pani detektyw, jakby była ważniejsza od istot niebieskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones