PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 857
ocen
7,9 10 1 116857
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Udało się dziękujemy Netfilx ❤

ocenił(a) serial na 8
Filmomaniaczkaxx_fw

Netflix wymiata mógłby jeszcze DS uratować i byłby wypas.

ocenił(a) serial na 9
Filmomaniaczkaxx_fw

To sprawdzone informacje?? Bo wlasnie na fb widzialam na roznych stronkach. Ale czad!!!!

maaajenka

Tak. Twitter, w tym konta aktorów Lucyfera, są rozgrzane do czerwoności. Informacja jest oficjalna.

ocenił(a) serial na 9
Frigg85

super;) a wiadomo ile odcinków?

maaajenka

10 odcinków

Filmomaniaczkaxx_fw

Chociaż raz się udało. Dark Matter mogliby uratatować

ocenił(a) serial na 10
Filmomaniaczkaxx_fw

Super :) szkoda, że z Egzorcystą się nie udało :(

Filmomaniaczkaxx_fw

Zajebista informacja! A że Netflix - może tylko wyjść na lepsze dla serialu :)))

Filmomaniaczkaxx_fw

Właśnie skończyłem oglądać 10 odcinek 4 sezonu. Skończył się tak że wygląda to na koniec. Raczej rozczarowanie, Lucek ciągle wyjątkowo tępy jak na istotę wiekuistą.

ocenił(a) serial na 9
Przekliniak

Ja właśnie też skończyłam 10 odcinek 4 sezonu i tak samo wydaje mi się, że to już koniec. Trochę szkoda..

Przekliniak

Tom Ellis pisał ze historia lucka się jeszcze nie skończyła a D.B. Woodside już w styczniu sugerował ze 5 sezon powstanie. Ale wszystko zależy od stanowiska Netflixa i ich końcowych wyników oglądalności :/

sewerynsenior

Biorąc pod uwagę że zasiadł na tronie ciężko mu będzie to odwrócić.

ChubakaCieLubi

Lucek może w każdej chwili wrócić na ziemie. HBO zsiada z tronu a Netflix na nim zasiada :) Taka aluzja do GOT.

W 5 sezonie o ile powstanie, mogłoby nie być lucka przez 2 odcinki a w 3, mógłby się pojawić pod pretekstem że w piekle zrobił na jakiś czas porządek i że stęsknił się za ziemią i panią detektyw... czy coś takiego ;)

sewerynsenior

Czy ja wiem czy Netflix bije HBO produkuje dużo dziwactw i nie ma tam jakiś ambitnych treści.

ocenił(a) serial na 8
Przekliniak

Ja myślę, że akurat końców jest właśnie taka, ze z jednej strony historia może się tu skończyć, ale z drugiej mogą pociągnąć ją dalej.
Zapewne wkrótce się dowiemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones