PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 998
ocen
7,9 10 1 116998
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Lucifer S02E02

ocenił(a) serial na 10

No to odcinek pełen wrażeń. Więcej już scen z mamusią Lucka.
Końcówka: Albo Luci głupi albo udaje. Parafrazując "Jaka matka taki syn". Synek musi się mieć na baczności.

ocenił(a) serial na 7
krychu9

który odcinek oglądałeś ?

ocenił(a) serial na 8
Monos_fw

Patrząc po tytule tematu obstawiam, że drugi odcinek drugiego sezonu. Możliwe też że się nie znam i kruchu9 pisał o 16 odcinku 4 sezonu, chociaż nie, jego post zgadza się mniej więcej z wydarzeniami 2 odcinka 2 sezonu, definitywnie chodziło mu o odcinek z tytułu tematu :)

ocenił(a) serial na 9
marchewsz

hehe '' który odcinek oglądałeś ?'' coś czuje że Blondynka :):) co do odcinka , trochę jak zwykle mamy sprawę do rozwiązania na 1 odcinek . Wszystko z humorem Lucka . Odcinek poświęcony głównie mamie Lucka , po zakończeniu czuć że chyba /m próbuje się odegrać na Stwórcy , Amenadiel widać że coś z nim się dzieje pewnie wyjaśni się to w najbliższych odcinkach .

ocenił(a) serial na 6
krychu9

Okropnie mnie męczy ten cały procedural, wątki nieciekawe, wciskane na siłę. Ludzie z FOX postąpiliby najlepiej, gdyby cały serial był poświęcony Lucyferowi i jego pobratymcom. Mogłoby być bardziej pieprznie i niepoprawnie politycznie (ale nie wiem, jakie seriale ma FOX w swojej stajni). Coraz częściej przewijam nudne wątki śledztwa, żeby trafić na interesujące mnie sceny.
Ps. Amenadiel coś się traci, ciekawe, czy ma to coś wspólnego z powrotem matki.

użytkownik usunięty
depoz

noo, ten procedural beznadziejny, tez przewijam, marnuja tym tylko cenne minuty antenowe;/

ocenił(a) serial na 8
krychu9

Odcinek średni tak jak pierwszy, osobiście coraz mniej mnie ciekawi (marze o odcinak takich jak na początku pierwszego sezonu).
Wątek braciszka Lucka jest jedynym pozytywem póki co ale znając życie rozwiążą go w jednym odcinku przez 10 min bo detektyw też musi mieć czas antenowy...
Mniej detektyw i tych słabo zrobionych spraw detektywistycznych a więcej bawienia się w tym ciekawszym świecie Boga.

krychu9

Odcinek 'lepsiejszy' niż pilot s2, z pewnością. Na plus Tricia Helfer jako matka Lucka - oj, sceny z nią są perełką tego odcinka. Intryguje mnie też wątek braciszka i co mu się 'dzieje' - końcowa scena z jego udziałem intrygująca: raz, że prosi o wybaczenie a dwa.. no skrzydła. Zgrabnie poprowadzony wątek 'proceduralny' z nawiązaniem do ciała, które przygarnęła sobie matka Lucka. Mimo wszystko widzę potencjał w najbliższych odcinkach, zwłaszcza w scenach matka-syn (Tomek i Tricia w duecie spisują się świetnie).

matiiii

czy naprawdę tylko mnie doprowadza do szału ten absurd z nieświadomością Detektyw? O co tu chodzi? Choćbym spuchła to nie mogę się skupić na serialu ( a bardzo bym chciała bo to generalnie świetny motyw) przez to jej wypieranie tego czym jest Lycufer ze świadomości.. No ile można jej to wszystko pokazywać? Włazić jej do oczu wręcz z dowodami na prawdziwość deklaracji L ?!

SocioPath

Jeśli chodzi o mnie to przyjąłem to już do wiadomości, aby się nie denerwować na każdym odcinku. W sumie i tak to serial z typu odmóżdżaczy, lepiej za dużo nie główkować :)

ocenił(a) serial na 7
SocioPath

po ukochanej końcówce 4 odcinka mam nadzieje że pani detektyw nie żyje

zuzanna999

chiałabyś ;) teraz Lucy będzie trząsł gaciami i zacznie zawierać przeróżne pakty żeby tylko Detektyw włos z głowy nie spadł. Dopiero się zaczną cuda jak się okaże że jednak nie może odesłać Matki bo Amanadielowi się skrzydła popsuły, A Tatko czeka..

ocenił(a) serial na 7
SocioPath

SPOILER n i się zaczeły tak brata zabijać dla jakiegoś człowieczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones