PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 991
ocen
7,9 10 1 116991
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Koniec serialu.

ocenił(a) serial na 10

Fox zadecydował że nie powstanie 4 sezon..
Ciekawe czy chociaż Chloe i Lucek dostaną szczęśliwe zakończenie.

http://t vline.com/2018/05/11/lucifer-cancelled-season-4-fox-tom-ellis/

ocenił(a) serial na 9
estta

Twórcy z pewnością nie wiedzieli kręcąc ostatni odcinek sezonu, że będzie on ostatnim odcinkiem serialu, więc na pewno zakończy się tak, że miałby być ciąg dalszy.

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

kurcze tylko oni juz nakrecili 2 kolejne odcinki ktore mialy byc przezrzucone na 4 sezon takie standalone jak w 3 sezonie. ciekawe czy je wyemituja. byloby fajnie, chociaz tyle mogliby zrobic dla fanow tego serialu:/
szkoda az mi sie przykro zrobilo, uwielbiam ten serial i aktorow ktorzy w nim graja:/

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Czyli będzie jedna wielka niewiadoma.. Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
estta

Wielka szkoda...

estta

Moim zdaniem dobrze się stało, 3 sezon to istna porażka. Tylko będę tęsknić za tekstami Lucyfera.

ocenił(a) serial na 6
ewczixo

3 Sezon był dobry dzięki postaci Kane'a, ale serial który robi 24 odcinki na sezon zawsze będzie słaby. Zwykły cash grab dla wzdychających nastolatek.

ocenił(a) serial na 9
HIKOL

Jakiego Kane'a?

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

Pirce ( nie pamiętam jak się pisze dokładnie) komendant, były narzeczony Chloe

ocenił(a) serial na 9
estta

Pierce się pisze. W takim razie Kain (z angielskiego Cain), a nie żaden Kane.

ocenił(a) serial na 6
fabcio93

Błędy się zdarzają. Każdy wie, że chodzi o pierwszego zabójcę.

ocenił(a) serial na 7
estta

Kogoś to dziwi? Mają taki potencjał. takiego dobrego głównego aktora i serwuą taką papke. Wstydziliby sie.
Szkoda ale zasłużenie.
Takiego flash'a też powinni skasować ale CW rządzi sie swoimi prawami

coolerss

100 % się zgadzam, taki potencjał a zrobili z tego czystą detective story ze slaby watkam łaczonymi, szkoda tylko ze nie dorobili dwoch odcinkow zeby to ladnie zakonczyc ;)

użytkownik usunięty
estta

Mogliby to zakończyć póki jest jako taki poziom, ale nie cliffangereeem, ku*waaaaaaaaa
Chyba nie będę oglądać ostatniego odcinka, poprzedni łatwiej mi przetrawić jako final episode

ocenił(a) serial na 7
estta

Bradzo dobrze, serial średni, taki tasiemiec na poziomie smallville z mega głupia fabułą, ocena na filmweb to nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 8
estta

Strasznie jestem szczęśliwa, że to już koniec, oby finałowy odcinek był na podobnym poziomie co przedostatni. Krew mnie wręcz zalewa jak widzę wszędzie to żale i apele o 4 sezon... Mieli naprawdę świetnych aktorów i pomysł na serial, ale 3 sezon to była w mojej opinii straszna popelina. I okej, szanuję wątek z Kainem, ale naprawdę zasługiwał on na to, żeby tyle czasu go ciągnąć? Dlatego nie wyobrażam sobie, co ci ludzie by chcieli w kolejnym sezonie zobaczyć? Wielkie odrodzenie Charlotte, Maze coraz mniej charakterną i irytującą czy zabawę w kotka i myszkę Lucyfera z panią detektyw?

ocenił(a) serial na 8
Ronnie_15

Ludzie chcą 4 sezon ponieważ finałowy odcinek ma zakończyć się ciflingerem gdyż nie wiedzieli,ze nie dostaną 4 sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
Ronnie_15

Tak jak ktoś napisal,ze nie chcą dobić do 14 sezonów jak w supernatural tylko w miare logicznie zakończyć serial

Ronnie_15

Doładnie! Przez cały trzeci seozn miałam wrażenie, że nie mają już pomysłu na ten serial, większość wątków była bez sensu i naprawdę nie dziwię sie, że go ściągają.

ocenił(a) serial na 6
estta

nawet skrócony sezon by wystarczyl, zeby pozamykac wątki. Pamiętacie scenę z tą szafkaegdzie były akta Lucka i reszty? Ten watek tez chyba zostal odłożony. Szkoda, bo choć 3 sezon mial swoje dobre i slabe odcinki, to na owe czekałem. Pewnie 4 mial byc wokół koncowki odcinka 23 z 3 sezonu budowany.

ocenił(a) serial na 6
PIOTREKPK19

Przecież to była szafka Caina, on później się przyznał że zbierał informacje na ich temat żeby się dowiedzieć jak może umrzeć. Ale zapowiadał się wątek Elli i jej choroby psychicznej, jak w rozmowie raz wygadała że chodzi na terapię, a jakoś zaraz powiedziała że tyle mówi żeby uciszyć głosy w jej głowie. Też odłożyli i zapomnieli

ocenił(a) serial na 9
Laleczka_Chucky_LTS

Co do wątku Elli, to szkoda, że wcześniej nie zaczęli go jakoś bardziej rozwijać. Tak bardzo lubię te postać, a co do jej życia nadal jest wiele niewiadomych. A wiesz, że nigdy nie patrzyłam na nią pod kątem choroby psychicznej. W ogóle umknęła mi jakoś rozmowa, gdzie Ella mówiła, że chodzi na terapie. Akurat tekst z głosami w głowie pamiętam i szczerze mówiąc przez ten właśnie fragment czekałam na moment, w którym okaże się że Ella nie jest takim sobie zwykłym człowieczkiem i to stąd. A choroba psych nawet mi przez myśl nie przeszła xD

ocenił(a) serial na 6
Violetti

No właśnie te głosy w głowie to jak dla mnie miała być zapowiedź tego że jest schizofreniczką. Być może twórcy zdali sobie sprawę z tego, że osoba cierpiąca na tę chorobę nie powinna móc pracować w policji więc to zostawili

ocenił(a) serial na 9
estta

Kurde niestety. Zakończenie będzie ogromnym cliffhangerem, tak w każdym razie gdzieś przeczytałem. Dlatego głównie, że twórcy nie chcieli aby serial się zakończył i przewidzieli sezon czwarty. Olać Fox :/ Jeden słabszy sezon i od razu cały serial wywalają... Gdyby inne stacje robiły to samo, nie byłoby żadnego Arrowa, Flasha, ogólnie wszystkich seriali CW, The Walking Dead...

ocenił(a) serial na 6
Goku_from_DBZ

TWD od dwoch sezonów jest podobno fatalne.

ocenił(a) serial na 8
PIOTREKPK19

lagodnie powiedziane :)

ocenił(a) serial na 7
estta

https://flarrow.pl/2018/lucifer-kontynuowany-na-platformie-streamingowej-od-dc/

estta

Szkoda :( Szkoda, ponieważ decyzja o kasacji zapadła pewnie na dniach i ostatni odcinek będzie chyba nie do końca tym, czego oczekuję po ostatnim odcinku serialu (czyli, że twórcy pewnie nie mieli w zapasie sceny na ew. anulowanie serialu..).

Dobra, idąc za Danem, Netflix niech podwędzi serial :P

ocenił(a) serial na 6
matiiii

z drugiej strony pierwszy sezon Punishera byl masakryczny, nie licząc trzech ostatnich odcinków.

PIOTREKPK19

Nie ma żadnej drugiej strony w przypadku przejęcia serialu jednej stacji przez drugą (czy tam platformę streamingową) :) Jeśli np. Netflix przejął by Lucyfera, to wszyscy pracujący przy serialu znaleźli by zatrudnienie u innego pracodawcy: reżyserzy, aktorzy, scenarzyści czy przede wszystkim showrunnerzy. Czyli jeśli serial Lucyfer się obecnie podoba - podobałby się na Netflixie. Jeśli się nie podoba - byłoby za pewne to samo a rzeczy, które by się zmieniły np. gaże aktorów itp.itd. są dla nas i tak zbędną informacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones