PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 866
ocen
7,9 10 1 116866
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Cudownie się ogląda słuchając świetnych ścieżek dźwiękowych. To wielki plus serialu.
Kojarzy ktoś może piosenkę którą ostatnio śpiewał Lucifer przy fortepianie?

ocenił(a) serial na 7
ananaa

Nina Simone - Sinnerman

ocenił(a) serial na 9
buritto

Serdecznie dziękuję!

ananaa

Nie będę zakładał nowego wątku bo myślę że nie jest to konieczne ale apropo ciekawej ścieżki dźwiękowej zna ktoś nutę z początku odcinka piątego ;)

ocenił(a) serial na 9
Mati_cmg

2NE1 - 멘붕 (MTBD) (CL Solo)
Ta piosenka z pokazu, tak?

ananaa

DZIĘKI wielkie nie mój klimat nigdy bym nie znalazł ;))
tak ta piosenka ;) jeszcze raz dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
Mati_cmg

Na przyszłość polecam playliste z soundtrackiem z lucifera na bieżąco aktualizowaną jeżeli masz spoitfy to:
open. spotify. com /user/ luciferonfox/ playlist/ 4Hr6k5wKKBZdU7TxsLDwFD
a jak nie to jest też kanał na youtubie gdzie soundtrack jest wrzucany:
www. youtube. com /channel/ UCZhzGUTZr-uu1_etZySp6Hw/videos
a soundtrack faktycznie genialny ;) (usuń spacje z linka)

ocenił(a) serial na 10
Mati_cmg

Ewentualnie aplikacja Shazam na telefon która sobie słucha fragmentu piosenki i dzięki temu znajduje odpowiednią :)

ichigokurosakii

tego typu rozwiązanie zazwyczaj działało ;)
niestety tym razem akurat nie ... może zbyt krótki fragment

ocenił(a) serial na 9
ananaa

A ktos wie co za piosenkę gral w e06s02 ? Kojarze ja i nie moge sobie przypomniec.

ocenił(a) serial na 9
Agunia_Sopot

juz sobie przypomnialam :D

Agunia_Sopot

heeheh

Agunia_Sopot

Mogłabyś mi napisać co za piosenkę gra Lucyfer na fortepianie s odc 6 sezonu 2, bo nie mogę znaleźć ???

PasQdka

Metallica - unforgiven

ananaa

Czy ktoś wie może co za nuta leciała jakoś w połowie, jak matka Lucyfera została wysłana do innego miejsca i na końcu finałowego odcinka 2 sezonu? :)

kinia_47

dobra, już nie ważne znalazłam ;D
jakby ktoś też szukał

https://www.youtube.com/watch?v=fBjaDKnVs7w&list=PLQYLuNgDwNR5pberfN_sGC44PIzSqN m_9&index=86

ocenił(a) serial na 6
ananaa

fantastyczna ścieżka dźwiękowa?! serio? Ok, piosenki są fajne, ale facet nie umie za bardzo śpiewać! Niech sobie tam coś nuci, ale oni robią z niego gwiazdę i wpychają te jego koncerty co kilka odcinków. Jeszcze w pierwszym odcinku to zniosłam, bo nie były długie, ale drugi sezon zaczynają z 2 minutami jego smęcenia :( Na moje to próbują tego Ellisa na siłę wybić ;/

ocenił(a) serial na 9
drika

Ponoc o gustach sie nie dyskutuje... ale jak ci sie nie podoba to po prostu nie ogladaj

ocenił(a) serial na 9
drika

Mnie tam się podobają może dlatego, że lubię lekkie nieczystości w wokalu. Na ten przykład od zawsze zasłuchiwałem się w Claptonie, ale najnowszej jego twórczości nie trawię, bo podobno dużo pracował nad emisją głosu i jak dla mnie efekt jest nad zbyt cukierkowy.

ocenił(a) serial na 9
ananaa

Tu wszystkie piosenki ze wszystkich sezonów :D https://www.tunefind.com/show/lucifer

ocenił(a) serial na 7
janczerwiec1986

ale nie ma utworu , który leci w chwili pojawienia sie koncowych napisów

ocenił(a) serial na 10
trautmann88

już jest https://www.you tube.com/watch?v=HX61lF9SY-Q usuń spację

ocenił(a) serial na 9
ananaa

Dokładnie. Shazam u mnie ciągle w akcji :)

ocenił(a) serial na 9
ananaa

Muzyka jest super tak jak cały serial . Jeden z lepszych seriali

ocenił(a) serial na 6
ananaa

Co do ścieżki dźwiękowej , muzycznej się zgodzę , jest bardzo dobra a ze serial głupiutki ... ale głupiutki w ujmujący sposób . Świetna rozrywka .

ocenił(a) serial na 9
ananaa

Po przeczytaniu opisu tego serialu nie wierzyłem że ten serial może być dobry a nawet średni - a jednak był świetny. Rola Toma Ellisa to najlepsza męska rola w serialach jaką kiedykolwiek
widziałem - po obejrzeniu ponad 123 seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones