PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 117 002
oceny
7,9 10 1 117002
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Bardzo przyjemny serial.

ocenił(a) serial na 9

Do tego typu seriali czy filmów podchodzę raczej bez wielkich oczekiwań, albo mnie miło zaskoczą, albo bez żalu porzucę oglądanie. Ten natomiast spodobał mi się od pierwszego odcinka (który z resztą był chyba najlepszy). Co prawda koncepcja kogoś kto pomaga policji, jest wyjątkowo oklepana i mogli się bardziej postarać i coś wymyślić. Całkiem fajnie wyszło im to że diabełek nie jest aż takim chodzącym złem i ma tez dobre cechy, bo to w końcu też anioł, ale jak dla mnie chyba jednak odrobinę przesadzili, mogli mu chociaż to kuszenie zostawić. Lucyfer jaki ofiara kary i własnego wizerunku, słabo to wygląda. Natomiast bardzo przypadł mi do gustu jego stosunek do ojca i ogólnie te jego smutno melancholijne rozważania. Fajnie były wplecione w ten lekki i komediowy ton całego serialu. Można się na nim za równo pośmiać jak i zastanowić nad poważniejszymi zagadnieniami, ale równie dobrze można je zignorować i oglądać dla samej rozrywki. Tak samo podoba mi się podejście do zagadnienia dobry-zly bohater, niby by się wydawało że przy takich postaciach jest wszystko z góry ustalone, a oni fajnie tym żonglowali.
To że gra aktorska jest świetna, to chyba każdy przyznaje, w szczególności w wykonaniu Toma Ellisa, dobrany idealnie i do tego mega przystojny.
Cieszę się że będzie kolejny sezon i mam nadzieję że nie zdejmą go przed planowanym końcem tak jak mojego ulubionego Hannibala.

ocenił(a) serial na 8
dkf

Ja ten serial kocham jest moim number 2

ocenił(a) serial na 9
MALIA50000

A co jest nr 1? Bo widzę że masz wiele ocenionych na 10.

ocenił(a) serial na 8
dkf

Supernatural !!!

ocenił(a) serial na 9
MALIA50000

Nie widziałam ani odcinka więc nie mam porównania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones