PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 998
ocen
7,9 10 1 116998
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Cześć.
Zastanawia mnie końcówka finału i co będzie dalej się działo. Widzę że Lucy odzyskał skrzydła i jest na pustyni.
Czyżby jego ojciec nie chciał by mówił Chloe kim jest? Albo sprowadził go do nieba by sobie z nim pogadać?
Charlotte mówiła o innych swoich dzieciach i możliwe że kolejny anioł się pojawi? Czy może Amanadiel postanowił znowu być dupkiem?
Jak myślicie?

ocenił(a) serial na 10
KASZTAN4321K

Myślę że, to może być Amenadiel bo odzyskał moce więc wszystko jest możliwe .A co do tego żeby pani detektyw zobaczyła jego obliczę to chyba sie nigdy nie doczekamy bo jeśli tak będzie to myśle że serial się skończy .

anka96_filmweb

A ja uważam, że scena na pustyni to scena świeżo po tym, jak Lucifer został wyrzucony z nieba - taki flashback.

sakinom11

też mi się tak wydaje:) może taka jakby "ekranizacja" jeszcze raz... gdzieś nawet czytałam, że 2 sezon ucięli wcześniej, bo te 2-3 odcinki przerzucą do 3 sezonu - a mają właśnie pokazać, jak Lucyna została wykopana z nieba, za co itd...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones