Locke & Key
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1

ocenił(a) serial na 10

Bardzo mi się podobał, tylko postać Kinsey mnie irytowała na samym początku i ta jej wiecznie smutna mina. Gdy wyrzuciła strach była o wiele fajniejsza. Jeśli wyjdzie 2 sezon to napewno obejrzę, uwielbiam takie klimaty! ❤️

ocenił(a) serial na 7
Lillisq

To ja lubiłem ją od początku, za to ten gówniarz mnie doprowadza do szału xD

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Jeśli chodzi o małego Bode’a to też nie mogłam go znieść, ale nie tak jak smutnej miny Kinsey i ciągłemu rozpamiętywaniu i jęczeniu

ocenił(a) serial na 7
Lillisq

Jeśli chodzi o jej smutną minę to szczerze ja zwróciłem na to zbytniej uwagi jakoś miałem ogromną sympatię do aktorki więc od razu trafiła w mój gust :D za to mam coś do gówniarzy (tak chodizło o mało Bode'a) którzy mają się za wielce dorosłych a popełniają masę debilnych rzeczy, sprowadzają kłopoty i problemu i myślą że wszystko im wolno (jak kiedy "kupił" loda bez płacenia), po prostu takie coś frustruje mnie ponad wszystko xD

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Oj tak, albo jak polazł do tej studni, ja za dzieciaka jakbym usłyszała laske ze srodka studni to bym juz za zadne skarby tam nie wrocila, a on nie dosc ze za szeptami po domu chodzil to jak potem przyszlo co do czego to straszny straznik kluczy -,- i tylko on moze strzec, no chyba nie ( sorry jak poplątałam sie w wypowiedzi mam tak jak sie rozpisze hah)

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Ja akurat nie znam aktorki co gra Kinsey ale za to tego małego kojarzę z ,,To” i tam był równie irytujący -,-

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Wg mnie młody zagrał najlepiej - pokazał dobrze jak zachowuje się dziecko i to w obliczu tragedii - wyparcie, chęć rozweselenia rodziny, trochę rola błazna. Ale najgorsze, że nikt nie miał terapii, to mega dziwne.
Ja w ogóle nie skojarzyłam, że ten młody to ten sam, co grał w To! Ciekawe!

ocenił(a) serial na 7
CrazyMusic

Akurat do jego gry aktorskiej nic nie mam :D uważam że aktor zagrał bardzo dobrze.

Lillisq

Proszę mi podpowiedzieć, czy ten serial będzie odpowiedni dla mojego 13letniego syna. Na commonsesnemedia jeszcze nie ma tego serialu dodanego do oceniania wieku. Chodzi mi o to czy dużo tu przekleństw, golizny, itp.

ocenił(a) serial na 10
Promulgacja

Na netfliksie piszę że jest 13+, ale zdarzają się tam jedna czy dwie sceny “stosunku”, ale nic nie widać i szybko się kończy zanim się cokolwiek ma zacząc. A co do przekleństw to nie ma żadnych, przynajmniej nie zauważyłam hah Polecam

Lillisq

Dziękuję Ci i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Promulgacja

potwierdzam, seks konsensualny i nie widać nic, trochę całowania, zero przekleństw (czasem jakieś "Holy shit!"). A, no i nastolatkowie piją alkohol w tym serialu, ale to normalne, myślę, że ważniejsze, żeby rozmawiać z dziećmi na ten temat. I jeszcze raz bohater chce zapalić trawkę, ale jest to pokazane jednoznacznie źle (xD), a poza tym pewnie syn pomyśli, że to papieros, jeśli nie widział jointa. Ogólnie miejscami są horrorowe wstawki i tym bym się bardziej przejmowała niż czymś innym. Porównywalne do Stranger Things

CrazyMusic

Dziękuję za szczegółowe informacje. Stranger Things od 2 sezonu to już trochę nie bardzo dla młodszych, więc dzięki za porównanie. Będę musiał się zastanowić nad tym serialem. Ewentualnie obejrzę sam pierwszy odcinek i podejmę wtedy decyzje. Pozdrawiam serdecznie.

Promulgacja

Serial 100 % nie jest dla 13 letniego dziecka. Jest chociażby scena uduszenia podczas próby odbycia stosunku, więc ja bym raczej odradzała.

ocenił(a) serial na 7
apusia

No tak, zapomniałam o tym morderstwie. Są morderstwa. Ale dość cukierkowo pokazane.

ocenił(a) serial na 7
Promulgacja

Nie ma golizny A przekleństw też póki co nie zakodowałam. Serial niby z dzieciakami ale klimat ponury tak że dorosły bardzo się wciąga

Promulgacja

Potwiedzam, jest jeden seks "amerykański" - z daleka i w ubraniu. Przekleństw brak, od czasu do czasu jest scena przemocy ale też ucinają zanim za dużo widać.

Lillisq

Najbardziej irytującą postacią jest matka. Oglądać jej nie mogę.

ziaba933

Mam to samo odczucie, jak można grać aż taaaak wkurzająco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones