PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368926}

Life on Mars

6,9 530
ocen
6,9 10 1 530
Life on Mars
powrót do forum serialu Life on Mars

Tak podejrzewam że nie tylko Ja go oglądałem i nie tylko na mnie zrobił piorunujące wrażenie zwłaszcza końcówka. Więc co myślicie o tym odcinku? Mnie strasznie się podobał i zastanawiam się czemu nie zaczęli wcześniej wymyślać nowych wątków od kiedy serial ma być odwołany to z odcinak na odcinek jest ciekawiej. Podobała mi się rozmowa o niebie i piekle Chrisa i Raya świetnie zagrana. Tak jak pokazanie mrocznej strony Sama jak tłuk Irlandczyka. I podczas przesłuchania siostry McMannusa jak Ray stwierdził że teraz to bardzo przypomina jego. 9/10 szkoda że jeszcze tylko 2 odcinki i koniec :( Mam tylko nadzieje że nie ubiją Raya i Chrisa. Teraz bardziej czekam na następny odcinek Life niż na nowego Losta :)

Robert831231

Dopiero teraz obejrzałem. Kilka lat po Tobie. Ale muszę przyznać, że w tym filmie jest fajna muzyka. W tym odcinku również. Co do fabuły to robi się dramatycznie. To, co mnie martwi to to, że do końca tylko 2 odcinki a czytam, że zakończenie ponoć kiepskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones